متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

یک برنامه نظامی برای گوشی های هوشمند !!!

12345 (1 نظر - میانگین: 3٫00 از 5)
Loading...
620

یکی از کاپیتان های ارتش آمریکا به نام “جاناتان اسپرینگر” پس از اینکه کشته شدن دو تن از دوستانش در حملات موشکی را مشاهده میکند به این فکر می افتد که چگونه میتواند از وقوع اتفاقات اینچنینی در آینده جلوگیری کند . راه حلی که به ذهن او میرسد ، ساختن یک برنامه برای گوشی های هوشمند است . این برنامه که Tactical Nav نام دارد میتواند توسط سربازان بر روی اسمارت فونهایشان نصب شود .

این برنامه از قطب نما ، نقشه و دوربین گوشی سرباز به منظور تعیین مختصات دقیق وی استفاده میکند . اطلاعات گردآوری شده سپس میتوانند به مرکز فرماندهی ارسال شده تا تصمیمات لازم برای وضعیت مورد نظر گرفته شوند .

این برنامه با هزینه شخصی کاپیتان اسپرینگر که بیش از ۳۰۰۰۰ هزار دلار برآورد شده است ، ساخته شد . به همین دلیل این برنامه به صورت پولی در فروشگاه App iTunes قرار گرفته است تا هزینه های صرف شده ، دوباره به جیب کاپیتان اسپرینگر باز گردد .

میتوانید تصاویری از این برنامه را در قسمت زیر مشاهده کنید :

منبع : Ubergizmo

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یکی از کاپیتان های ارتش آمریکا به نام "جاناتان اسپرینگر" پس از اینکه کشته شدن دو تن از دوستانش در حملات موشکی را مشاهده میکند به این فکر می افتد که چگونه میتواند از وقوع اتفاقات اینچنینی در آینده جلوگیری کند . راه حلی که به ذهن او میرسد ، ساختن یک برنامه برای گوشی های هوشمند است .