متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

بازی های تابستانی Xbox Live

12345 (بدون نظر)
Loading...
55

این طور که به نظر می رسد بازار بازی های تابستانی خوب پیش می رود، به خصوص برای آنهایی که به نوعی با شبکه ی لایو اکس باکس ۳۶۰ رابطه ی خوبی بر قرار کردند و مشتری دائم بازی های آرکیدی هستند که در این شبکه، در درسترس عموم قرار گرفته است. به تازگی شرکت مایکروسافت تعدادی از بازی های تابستانی را، که قرار است در ماه های جولای و آگوست وارد این شبکه شوند، معرفی کرده است. در کنار عنوان های تابستانی زیر، امتیاز جهت دریافت این بازی از شبکه ی لایو، دیده می شود.

 

 

July 20: Bastion   ۱,۲۰۰ Microsoft Point
July 27: From Dust   ۱,۲۰۰  Microsoft Point
August 3: Insanely Twisted Shadow Planet   ۱,۲۰۰  Microsoft Point
August 10: Fruit Ninja Kinect     ۸۰۰ Microsoft Point
August 17: Toy Soldiers: Cold War  ۱,۲۰۰ Microsoft Point

 

نکته ی جالبی که در خصوص این موضوع وجود دارد، جایزه ای است که به صورت یک بازی رایگان برای آنهایی که تمام این ۵ بازی را خریداری کنند، در نظر گرفته شده است. این بازی یک بازی نقش آفرینی به نام Crimson Alliance است که توسط شرکت Certain Affinity در ۷ سپتامبر، برای دانلود در شبکه ی Xblive قرار داده خواهد شد و آن دسته از افرادی که این ۵ بازی را دریافت نکنند، به ازای ۱,۲۰۰ امتیاز مایکروسافت،می توانند از بازی Crimson Alliance لذت ببرند.

July 20: Bastion (1,200 MSP)
July 27: From Dust (1,200 MSP)
August 3: Insanely Twisted Shadow Planet (1,200 MSP)
August 10: Fruit Ninja Kinect (800 MSP)
August 17: Toy Soldiers: Cold War (1,200 MSP)
۱,۲۰۰ MSP

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. محمّد امین می‌گوید

    salam khoob?i

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به تازه گی شرکت مایکروسافت تعدادی از بازی های تابستانی را، که قرار است در ماه های جولای و آگوست وارد این شبکه شوند، معرفی کرده است. در کنار عنوان های تابستانی زیر، امتیاز جهت دریافت این بازی از شبکه ی لایو، دیده می شود..