تست آندروید 3.2 بر روی ترانسفورماتور پد ASUS Eee

  • 1390/5/15
  • ناصر حردانی
  • 1

گوگل اعلام کرد که در ماه ژوئن، آندروید 3.2 خواهد  آمد پس قبل شروع تابستان امسال برای تبلت ها از Honeycomb (لانه زنبوری) میتونید استفاده بکنید.
موتورولا ، که  با گوگل در پروژه Honeycomb همکاری میکنه ، اولین بروز رسانی برای تبلت ها ارائه کرد. و در لیست بعدی ASUS بود که تا اواخر هفته گذشته، صاحبان Eee پد در ایالات متحده شروع به گرفتن نسخه جدید آندروید 3.2 کردند. اگر شما تا به حال Eee پد خودتون بروز رسانی نکردید شما به 2 بروزرسانی تا رسیدن به 3.2 نیاز دارید.

بروز رسانی 3.2 بر روی پد Eee فراهم میکند در مورد splashscreen جدید نیز به عنوان یک برنامه TegraZone. TegraZone می توانید از بازار آندروید تهیه بکنید. TegraZone منحصرا برای بازی وجود دارد که Tegra 2 SOC برای انویدیا بهینه سازی استفاده می شود.


کارایی:
مانند آندروید 3.1 ارتقاء داده شده، تمام عملکرد را افزایش یافته به این دلیل به 3.2 به نظر می رسد محدود به GPU است. حدس من این است  که انویدیا درایور خود را با کاهش 3.2 به روزرسانی می کند، و در نتیجه برخی از دستاوردهای بسیار فوق العاده ای  که در GLBenchmark 2.0 آمده:

حرف آخر

هر چند که این بروزرسانی کوچک است، اما حرکت خوبی برای گوگل که با پلت فرم تبلت صورت گرفته. ASUS که تازه وارد فضای آندروید شده، دریافت راه کارهای مثبت توسط گوگل دارد. در حالی که پد Eee برای اولین بار بروزرسانی 3.2 دریافت می کنه ، و فاصله زیادی به Xoom موتورولا دارد.


در حال حاضر این سوال مطرح می شود چه مدتی طول خواهد کشید که بعد از راه اندازی Ice Cream Sandwich آن را در 2 تبلت Tegra ببینیم.

منبع خبر:Anandtech

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *