متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

چگونه قلم موهای دلخواه خود را در MS Paint بسازید؟

12345 (بدون نظر)
Loading...
385

احتمالا شما هم مثل ما سال هاست از ویندوز استفاده می کنید و در Paintنیز نقاشی های زیادی کشیده اید.  اما آیا می دانستید که می توانید قلم موی دلخواه خود را نیز درست کنید؟ اگر شما نمونه های ناهموار زیادی از پروژه های طراحی گرافیکی در Paintساخته اید و به یک قلم موی سفارشی نیاز دارید، در اینجا به نکته کوچکی اشاره می کنیم تا به کار شما آید. شما با استفاده از ابزار Transparent Selection می توانید هر نوع قلم مویی را با هر سبکی که بخواهید درست کنید.

ابتدا ابزار مداد و رنگ دلخواه خود را انتخاب کرده و یک سبک قلم مویی بکشید که می خواهید بعنوان قلم مو از آن استفاده کنید.

حالا از منوی کشویی Select، بر روی Transparent selection و سپس Select کلیک کنید.

در این مرحله، شکلی را که با مداد کشیده اید با ابزار Rectangular selection انتخاب کنید. سپس کلید Shiftرا نگه داشته و ناحیه انتخابی را بکشید تا قلم موی انتخابی بر روی صفحه رسم گردد.

شما می توانید قلم موهایی با اشکال مختلف در MS Paintبسازید. لازم به ذکر است که اشاره کنیم Paint بطور پیش فرض اجازه نمی دهد این قلم موهای سفارشی ذخیره گردند.

منبع: ALBINO BLACKSHEEP

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

احتمالا شما هم مثل ما سال هاست از ویندوز استفاده می کنید و در Paintنیز نقاشی های زیادی کشیده اید. اما آیا می دانستید که می توانید قلم موی دلخواه خود را نیز درست کنید؟ اگر شما نمونه های ناهموار زیادی از پروژه های طراحی گرافیکی در Paintساخته اید و به یک قلم موی سفارشی نیاز دارید، در اینجا به نکته کوچکی اشاره می کنیم تا به کار شما آید. شما با استفاده از ابزار Transparent Selection می توانید هر نوع قلم مویی را با هر سبکی که بخواهید درست کنید.