سوالات متداول مشتری‌ها از مرکز تماس خدمات پس از فروش نوکیا

سوالات متداول مشتری‌ها از مرکز تماس خدمات پس از فروش نوکیا
  • 1391/1/30
  • ITTeach
  • 0

مرکز تماس خدمات پس از فروش نوکیا همیشه آماده پاسخگویی به سوالات کاربران و مشتریان است. در ایام تعطیلات نوروز حجم تماس‌های دریافتی این مرکز بیش از همیشه بود، اما رضایت مشتری تا حد استانداردی که انتظار می‌رفت جلب شد. مرکز تماس خدمات پس از فروش نوکیا تمام روزهای هفته به جز جمعه‌ها از ساعت 10 صبح تا 9 شب آماده پاسخگویی و راهنمایی مشتریان است. طبق آخرین آماری که انجام شد، میزان رضایت مشتری‌ها 91.2 درصد و میزان ارائه خدمات 88.1 درصد بوده است. به طور میانگین هر روز بیش از 300 تماس با این مرکز گرفته می‌شود که بیشتر آنها از سطح خدمات و پاسخگویی راضی هستند. بیشترین سوالاتی که مشتریان هنگام تماس از مسئولان این مرکز می‌پرسند عبارتند از:

1- اطلاع از وضعیت گارانتی:مشتریان می‌توانند برای اطلاع از صحت گارانتی گوشی یا مدت زمانی که از اعتبار گارانتی باقی مانده است، با مرکز تماس نوکیا به شماره 23013-021 تماس گرفته و با اعلام شماره سریال گوشی، از وضعیت گارانتی خود اطلاع پیدا کنند. راه دیگر این است که شماره سریال گوشی خود را از طریق پیام کوتاه به شماره 200023013 ارسال کرده و منتظر پاسخ باشند.

2- محل مراکز خدمات پس از فروش: مراکز خدمات پس از فروش در سراسر ایران پراکنده و در حال افزایش هستند. این مراکز به همراه مراکز جمع‌آوری گوشی‌های نوکیا یا Nokia Collection Pointsاز کاربران حمایت کرده و انواع خدمات را برای پشتیبانی از آنها ارائه می‌دهند. کاربران می‌توانند برای اطلاع از مراکز خدمات نوکیا به خبرنامه نوکیا یا وبلاگ گفت‌وگوی نوکیا به آدرس www.goftogoo.nokia.irمراجعه کنند.

3- به‌روزرسانی گوشی‌های هوشمند به نوکیا بل: برخی از سوالات مشتریان که از مراکز تماس خدمات پس از فروش نوکیا پرسیده می‌شود، در مورد یکی از نسخه‌های جدید سیستم‌عامل سیمبین به نامنوکیا بل است. کاربران می‌توانند برای پیدا کردن پاسخ‌هایخود در مورد امکانات نوکیا بل، مشکل در به‌روزرسانی یا یادگیری چگونگی آپدیت کردن گوشی خود به این نسخه به وبلاگ گفت‌و‌گوی نوکیا مراجعه کنند.

4- سوال یا مشکل در مورد نقشه‌های نوکیا: نقشه‌های نوکیااز قابلیت مسیریابی رایگان مخصوص خودرو و عابر پیاده برخوردار هستند. این نقشه‌ها که با بیشتر گوشی‌های نوکیا سازگاری دارند، از طریق وب‌سایت نوکیا نیز قابل دانلود هستند وکاربرد بسیاری هنگام رانندگی و سفرهای درون‌شهری و برون‌شهری دارند. پس می‌توان گفت راهنمای خوبی برای پیدا کردن مقصد و سایر اطلاعات مکانی هستند. بسیاری از مشتریان کهبه تازگی به جمع کاربران نقشه‎‌های نوکیا پیوسته‌اند یا با روش‌های استفاده از نقشه آشنایی ندارند، سوالات زیادی در مورد نقشه‌های نوکیا برایشان پیش می‌آید که از مرکز تماس خدمات پس از فروش نوکیا می‌پرسند. شما می‌توانید برای اطلاع از ویژگی‌ این نقشه‌ها نسبت به دیگر نقشه‌های موجود در بازار، پیدا کردن موقعیت جغرافیایی وراهنمای تصویری کار با نقشه‌های نوکیابه وبلاگ گفت‌وگوی نوکیا سر بزنیدیا سوالات خود در مورد این نقشه‎‌ها را در بخش تالار مطرح کنید. علاوه بر این، می‌توانید از آموزش‌های وبلاگ گفت‌وگو برای تغییر ظاهر نقشه،جست‌وجو، فهرست مکان‌های مورد علاقه و ساماندهی مکان‌ها بهره‌مند شوید. 

ارسال شده توسط:

حمیدرضا نیکدل (مدیر روابط عمومی نوکیا در ایران)

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *