فروش گوشی‌های جدید و متفاوت سری 40 نوکیا به یک و نیم میلیارد رسید

فروش گوشی‌های جدید و متفاوت سری 40 نوکیا به یک و نیم میلیارد رسید
  • 1390/11/12
  • ITTeach
  • 0

 

1.5 میلیاردمین گوشی یک دستگاه نوکیا Asha 303 بود که توسط یک خانم 21 ساله برزیلی خریداری شد.

نوکیا یکی از مهم‌ترین روزهای تاریخی‌اش را که فروش 1.5 میلیاردمین گوشی سری 40 بود رااعلام کرد. این گوشی به یک مشتری خانم اهل شهر سائوپائولو کشور برزیل فروخته شد. این لحظه تاریخی نمایانگر این بود که نوکیا به استراتژی خود در برقراری ارتباط برای یک میلیارد کاربر بعدی ادامه خواهد داد.

 

1.5 میلیاردمین گوشی، یک گوشی نوکیا Asha 303 بود که از صفحه‌نمایش لمسی و صفحه‌کلید QWERTY که برای مرور وب و بازی طراحی شده برخوردار است. در این گوشی برنامه‌ها و سرگرمی‌هایی نظیر بازی Angry Birds Lite از پیش نصب شده است.

اولین گوشی سری 40 نوکیا 7110 بود که در سال 1999 تولید شد. از آن پس، این خانواده از تلفن‌های همراه تا جایی پیشرفت کردند که به یمن نوآوری در سری جدید نوکیا Asha به عنوان گوشی‌های نیمه‌هوشمند یا Smartphone Lite درنظر گرفته می‌شوند.

گوشی‌های سری 40 هم اکنون مرز بین گوشی‌های معمولی و هوشمند را از میان برداشته‌اند. با نوآوری‌های اخیر شامل نقشه‌های نوکیا برای سری 40، مرورگر نوکیا و برنامه‌های وب، Nokia Money و Nokia Life Tools میلیون‌ها مشتری برای اولین بار از دسترسی آسان و مقرون‌به‌صرفه به اینترنت و اطلاعات با برنامه‌ها و محتوای محلی مربوطه لذت برده‌اند. (این دو برنامه در تمامی کشورها فعال نمی‌باشند)

مِری مک داوِل، مدیر اجرایی ارشد گوشی‌های معمولی در نوکیا، می‌گوید: «ما بی‌نهایت مفتخریم که به این مرحله برجسته و مهم رسیده‌ایم. فروش 1.5 میلیارد گوشی سری 40 از اهدافی بود که به سختی حاصل می‌شد، چه رسد به دست یازیدن به آن تنها در یک خط تولید از محصولات. در این زمان که ما بر تعهدات خود پایبندیم تا برای یک میلیارد کاربر بعدی در سراسر جهان امکان برقراری ارتباط را فراهم کنیم، بسیار باعث خرسندی است که ملاحظه کنیم چطور گوش‌های سری 40 فناوری موبایل را دست‌یافتنی‌ کرده و کمک می‌کند تا تغییرات زندگی مردم به سمت بهترشدن ادامه پیدا کند.»

 

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *