مدیریت دارایی با افزونه پاکت اسمیت برای کروم

مدیریت دارایی با افزونه پاکت اسمیت برای کروم
  • 1391/2/14
  • عليرضا اسكندرپور شوفری
  • 3

پاکت اسمیت

علیرضا اسکندرپور شوفری، نویسنده‌ی میهمان می‌نویسند: در ایران هنوز اکثر مردم از روش قدیمی کاغذ و قلم برای مدیریت درآمد خود استفاده می کنند. در این روش یک عدد کاغذ، یک عدد قلم و یک عدد تقویم سال تنها ابزار برای ثبت درآمد هستند. کافیست در هر برگ از تقویم اگر درآمدی داشتید یا مبلغی خرج کردید را بنویسید. در نهایت باید برگردید به نخستین صفحه و همه درآمد را حساب کنید.

طبق تعریف وبسایت رسمی، پاکت اسمیت یک نرم افزار دارایی شخصی هوشمند است که عمل مدیریت دارایی را آسان می کند.

وبسایت رسمی: pocketsmith.com
عضویت: رایگان (با محدودیت)، بدون محدودیت (با پرداخت هزینه)
نوع نرم افزار: افزونه
قابل استفاده در: مرورگر گوگل کروم
امکان سفر کردن: بله
دریافت افزونه در: مغازه اینترنتی کروم

مختصر و مفید، روش کار این افزونه اینگونه است که شما در هر روز از سال درآمدی دارید یا مبلغی خرج کردید را وارد می کنید. سپس مقدار دارایی شما در همان روز محاسبه شده و زیر هر روز نوشته می شود. مقدار دارایی شما در روزهای آتی نیز به دنبال دارایی در روزهای قبل تغییر می کنند و میزان کل سرمایه شما در گوشه ای از صفحه نمایش داده می شود.

دو ویژگی منحصر بفرد این افزونه، یکی قابلیت کشیدن و رها کردن رخداد ها به هر روز از سال و دیگری امکان مشاهده نموداری میزان رشد و کاهش سرمایه است.

پروفایل کاربر در پاکت اسمیت

پاسخ دهید، آیا شما اقدام به ثبت درآمد خود می کنید؟ از چه روشی برای اینکار استفاده می کنید؟

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 3 دیدگاه
    1. خواهش می کنم یاسین جان. خوشحالم برات جالب بود 🙂

  1. سلام خدمت شما دوستان گرامی من خیلی وقته دنبال یه افزونه برای کروم هستم که کارش مدیریت افزونه های کروم باشه تو اینترنت از مرورگر کروم یه عکسی دیدم که تو اون به کروم یه تولبار اضافه میشه زیر بوک مارک بار که افزونه های سمت راست بالای صفحه کنار آچار کروم به اون تولبار اضافه میشن یعنی از سمت چپ به راست چیده میشن اگه یه چنین افزونه ای پیدا کردید برا منم معرفی کنید لطفا ممنون

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *