افزونه Yoono ترکیبی از فیس بوک ، یوتیوب ، توییتر و… برای فایرفاکس

 • 1391/2/26
 • حدیث دلبرد
 • 4

Yoono افزونه ای برای فایر فاکس است که به شما اجازه می دهد تمام شبکه های اجتماعی که در ان عضویت دارید در یک جای مشخص مدیریت کنید و به آن ها دسترسی داشته باشید . Yoono ابزاری فشرده و جمع و جور است اما یک ابزار بسیار قوی برای فایر فاکس است که به ارتباط شما با شبکه های اجتماعی  کمک می کند . شبکه هایی اجتماعی که توسط Yoono قابل مدیریت است عبارتند از : Facebook, Twitter, LinkedIn, MySpace YouTube, Foursqaure, Flickr, Yammer, AIM, Yahoo IM و…

با وجود این افزونه استفاده مجزا از شبکه های اجتماعی تاریخ خود را پشت سر می کذارد . شما می توانید هر گونه اطلاعات از قبیل لینک ، عکس ویدیو و موسیقی و هر چیز دیگر را از طریق Yoono به طور همزمان به دوستان خود در تمام شبکه هایی که عضوید ازسال کنید .همچنین می توانید وضعیت خود را ( STATUS) در آن واحد برای تمام شبکه ها تنظیم کنید . Yoono همچنین دارای ابزاری مجزا برای ارسال AM یه افزاد در شبکه های مختلف است . جالبست بدانید که Facebook, Twitter, LinkedIn, MySpace, YouTube, Flickr, Foursqaure, Yammer, FriendFeed, AIM, Yahoo Messenger و Google Talkتوسط Yoono پشتیبانی می شود .

امکان اولیه Yoono همانطور که در تصویر مشاهده می شود به طور مشخصی نشان دهنده این است که میتوانید به شبکه ها در یک نظر به تمام شبکه ها برای نظارت بر آن ها دسترسی داشته باشید به علاوه این خود برای شما تشکیل یک شبکه خصوصی می دهد که می توانید هر گونه انتقال و ارسال و دریافت اطلاعات را از طریق آن مدیریت کنید . Yoono به شما اجازه می دهد به طور همزمان کلیه اطلاعات خود را برای تمام سرویس های مجزا ارسال کنید و با این کار در عملکرد خود صرفه جویی زمانی داشته باشید .

نکته بعدی اینست که می توانید به راحتی لینک تصویر و ویدیو  وهرچیز دیگر را به راحتی به شبکه ها ارسال کنید .برای این کار کافی است بر روی آیکون SHARE یا همان اشتراک کذاری کلیک کنید با این کار نواری سبز رنگ در بالای صفحه ظاهر می شود .میتوانید در این جا مواردی را که می خواهید ارسال کنید اضافه کنید و عملیات انتشار را به راحتی انجام دهید

.می توانید به روز رسانی های مختلف را در یک ستون یا ستون های متفاوت تنظیم و مشاهده کنید . تنظیمات Yoono به راحتی به شما کمک می کند تا شبکه های اجتماعی خود را نظارت و تنظیمات شخصی ان را انجام دهید .همچنین می توانید به راحتی این صفحه را به کوچکترین اندازه ممکن دراورده و یا اینکه رنگ آن را مطابق میل خود تنظیم کنید .

با کلیک بر دکمه TOOLS  به راحتی افزونه خود را سفارشی و شخصی کنید .می توانید در این قسمت صدا ها میزان پهنای باند همچنین تنظیمات کلی از جمله هشدار دهنده پیام ها را تنظیم کنید .سایر امتیاز های این منو را میتوانید به راحتی با مشاهده آن بدست آورید .

Yoono ابزاری است که برای سیستم عامل های مختلف از قبیل ویندوز ، مک ،X  اند لینوکس کاراست . همچنین برای آیفون و مرورگر کروم نیز می توانید با مراجعه به پایگاه رسمی آن دسترسی پیدا کنید .

دریافت افزونه Yoono براي مرورگر فايرفاكس

وب‌سايت رسمي افزونه Yoono

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 4 دیدگاه
 1. سلام
  من هرچی می خوام اکانت اضافه کنم ارور می ده که:
  the service … didnt reply correctly . check the accuracy of your computer’s time setting . try again later
  چرا؟
  چیکارش کنم؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *