برنامه مخصوص رانندگان برای Galaxy S III

برنامه مخصوص رانندگان برای Galaxy S III
  • 1391/6/9
  • امیر امام جمعه
  • 2

اگر شما هم از کسانی هستید که یک عدد Galaxy S III را خریداری کرده است ، هم اکنون میتوانید از برنامه ها و قابلیت های جالب این گوشی بیشترین استفاده را کنید زیرا شرکت سامسونگ در حال حاضر توجه بسیار خود را بر روی این محصول قرار داده است. جدیدترین برنامه این عضو خانواده کهکشانی ها Drive Link نام دارد و از امکانات مخصوص موجود در خود گوشی مثل ناوبری اتومبیل بهره میگیرد. در واقع کاری که این برنامه انجام میدهد قابلیت های پیچیده دستگاه را در محیطی بسیار ساده برای کاربر فراهم میکند که استفاده از این قابلیت ها را بسیار آسان تر می نماید. برای مثال کلید های بزرگ به کار رفته در برنامه به کاربر کمک میکند تا در هنگام رانندگی بسیار آسان تر از گوشی استفاده کند.

البته این برنامه میتواند از طریق هندزفری نیز  نیز دستور ها را دریافت کند و از هم اکنون برای دارندگان Galaxy S III در 21 کشور جهان در دسترس میباشد. برنامه Drive Link سه قابلیت گوشی را به آسانی برای رانندگان فراهم میکند. این قابلیت های شامل گوش دادن به موسیقی ، تماس و استفاده از GPS دستگاه هستند. هم چنین در این برنامه از استاندارد های مخصوص برای رانندگی استفاده شده است و سازمان سازندگان اتومبیل در کشور ژاپن نیز آن را تایید نموده است.

اولین صفحه ای که شما در برنامه مشاهده خواهید کرد مربوط به خوش آمد گویی است که اطلاعات مربوط به آب و هوا نیز در آن به نمایش در می آید. در داخل برنامه علاوه بر موارد ذکر شده در قبل میتوانید به دیگر جزییات همانند مخاطبین دسترسی داشته باشید. با استفاده از نقشه و سیستم GPS گوشی این اختیار را دارید تا از قسمت موارد محبوب یک مقصد را انتخاب کنید یا در صورت نیازی مکان جدیدی را برای گوشی خود مشخص نمایید.

منبع 

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 2 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *