لاجیتک تاچ پد بی سیم T650 و دو موس لمسی بی سیم را برای Windows 8 روانه ی بازار می کند

لاجیتک تاچ پد بی سیم T650 و دو موس لمسی بی سیم را برای Windows 8 روانه ی بازار می کند
  • 1391/7/21
  • عليرضا شیری
  • 0

سه محصول جدید لاجیتک که هر سه به نوعی برای استقبال از ویندوز 8 به طراحی شده‌اند، رونمایی شدند. موس‌های Logitech Touch Mouse T620 و Zone Touch Mouse T400 دارای سطحی حساس به ضربه می‌باشند که برای راحت‌تر شدن کار در محیط ویندوز 8 در نظر گرفته شده است. تاچ پد قابل شارژ و بی‌سیم T650 هم دارای سطحی شیشه‌ای و لمسی است که برای انجام حرکات کنترلی جدید ویندوز 8 مناسب است.

موس لمسی T620 سطحی تمام لمسی دارد و لبه‌های آن هم لمسی است و از طریق لیزر، موقعیت انگشت را تشخیص می‌دهد. یک کلید میانبر هم برای صفحه‌ی استارت ویندوز 8 پیش‌بینی شده است. گیرنده‌ی موس بی‌سیم به گونه‌ای توسط لاجیتک طراحی شده که برای کار به مدت 6 ماه تنها دو عدد باتری سایز AA (یا قلمی)، نیاز دارد. البته می‌توان با یک باتری هم از آن استفاده کرده و موس را سبک‌تر کرد که در این صورت باتری برای کارکرد 3 ماهه کافی است.

Zone Touch Mouse T400 نام کامل مدل بعدی است که همانطور که از نامش پیداست، تمام سطح آن لمسی نیست (Zone به معنی ناحیه) و تنها چند ناحیه‌ی سطح آن لمسی است. در واقع بخش میانی که معمولاً محل قرار گرفتن چرخ موس است، با یک سطح لمسی پلاستیکی و زبر (دارای بافت) جایگزین شده است. گیرنده‌ی این موس هم به خوبی طراحی شده و البته عمر کارکرد آن بیشتر است و به 18 ماه هم می‌رسد.

در نهایت تاچ پد لمسی T650 است که شبیه Magic Trackpad کمپانی اپل در سال 2010 عمل کرده و چیزی که معمولاً در لپ‌تاپ‌ها کاربرد دارد را به جای موس معرفی می‌کند. این تاچ پد از 13 حرکت کنترلی در ویندوز 8 پشتیبانی کرده و توسط USB قابل شارژ است. شارژ کامل برای یک ماه استفاده کافی است.

موس‌های معرفی شده برای پیش‌فروش آماده شده‌اند و 69.99 دلار و 49.99 دلار قیمت دارند. تاچ‌پد هم با قیمت 79.99 دلار پیش فروش می‌شود.

منبع: slashgear

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *