7 سرویس رایگان به جای FeedBurner گوگل

7 سرویس رایگان به جای FeedBurner گوگل
  • 1391/8/6
  • سعيد
  • 3

Featured-Image12

سرویس خبر خوان RSS علاوه بر ارایه اطلاعات کامل در مورد بازدید کنندگان وب سایت , شما را قادر میسازد تا نوشته های خود را به ایمیل هر کاربر و مشترکین خود ارسال کنید و همچنین قادر هستید با این سرویس پست خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

یکی از سرویس دهندگان مشهور این خدمات FeedBurner گوگل است. ما قصد بررسی و خوب و بد بودن این سرویس را نداریم. می خواهیم با 7 نمونه دیگر از این خدمات دهنده گان آشنا بشویم تا شما گزینه ها و ابزار های بیشتری برای استفاده از خبر خوان ها داشته باشید. استفاده از سرویس ها یا به طور کاملا رایگان و بعضی از آنها امکانات اولیه و اساسی را رایگان ارایه می دهند.

Nourish

Nourish یک سرویس خبر خوان رایگان است که اجازه تبدیل شدن هر پست شما را به یک فید خواندنی RSS feed را فراهم می کند و شما می توانید به راحتی آن را با دیگران به اشتراک بگذارید.این سرویس دهنده پنلی ساده برای مدیریت سرویس خبر خوان سایت شما ارایه می دهد.

39

مشاهده Nourish »

FeedCat

تبلیغ و اشتراک نوشته ها با این ابزار بسیار راحت است. FeedCat خدمات کاملی برای اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی فیسبوک و توییتر و غیره را در اختیار شما می گذارد.

220

مشاهده FeedCat »

FeedBlitz

FeedBlitz سرویسی برای نظارت کامل بر وبلاگتان است. امکان ایجاد RSS خصوصی و به روز رسانی مداوم خبرها برای مشترکین وب سایت و مدیریت کامل مطالب به اشتراک گذاشته شده از ویژگی های آن است. FeedBlitz با سیستم های مدیریت محتوا مانند بلاگر، وردپرس، جوملا، دروپال کاملا سازگار است.

124

مشاهده FeedBlitz »

IFTTT

IFTTT یک سرویس دیگر خدمات خبر خوان است که با چند کلیک ساده در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین می توانید ظاهر نمایش فید در وبلاگتان را کاملا شخصی سازی کنید و آن را به سادگی در شبکه های اجتماعی فیسبوک و توییتر به اشتراک بگذارید.

48مشاهده IFTTT »

Feedity

ابزار Feedity سرویس های جدیدی برای استفاده از فیدها ارایه می دهد. ضمن اینکه امنیت کامل تری نسبت به بقیه سرویس دهندگان دارد. مشترکین شما به وسیله Feedity هواره جدید ترین مطالب را دریافت می کنند. جالب است با وارد کردن آدرس وب سایت خود می توانید پیش نمایشی از نحوه ارایه خدمات را ببینید.

57

مشاهده Feedity »

Rapid Feeds

Rapid Feeds با هدف ارایه خدمات کامل RSS  به طراحان و ناشران وب آغاز به کار کرده است.

علاوه بر اشتراک نوشته ها امکان ارایه پادکست نیز برای مشترک وجود دارد.

67

مشاهده Rapid Feeds »

Feedstats

یک پلاگین رایگان برای وب سایتهای مبتنی بر وردپرس که امکان اشتراک گیری برای فیدها را فراهم می کند.

76

مشاهده Feed Stats »

اگر شما دوستان سرویس دهنده ی دیگری برای دریافت خدمات خبر خوان ها RSS سراغ دارید خوشحال می شویم آن را با دیگران به اشتراک بگذارید.

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 3 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *