موتور جستجوی خبر تهران20

موتور جستجوی خبر تهران20
  • 1391/8/28
  • ITTeach
  • 1

همواره تعداد سایت‌های خبری فارسی زبان رو به رشد است و هر یک از آن‌ها خبرهای متنوعی را پوشش می‌دهند. اگر شما بخواهید به همه این پورتال‌های خبری سر بزنید و هر چند ساعت آن‌ها را از طریق سایت اصلی آن‌ها یا فید خبری کنترل کنید و از جدید‌ترین اخبار آگاه باشید باید وقت زیادی را برای کنترل و مرور اخبار صرف کنید و در این صورت هر ساعت با حجم عظیمی از اخبار در خبرگزاری گوناگون مواجه می‌شوید. برای صرفه جویی در وقت شما و جمع آوری اخبار مورد علاقه شما در دست بندی مشخص، سایت‌هایی پدید آمده‌اند تا تمامی اخبار را از مهم‌ترین و پر بازدید‌ترین خبرگزاری‌ها جمع آوری کرده و لینک خبرهای متنوع را به شما بدهند.

 

از نمونه موفق و کامل این سایت‌ها می‌توان به «موتور جستجوی خبر تهران ۲۰ » اشاره کرد. وظیفه اصلی موتور جستجوی خبر، جمع آوری اخبار از خروجی‌های خبرگزاری‌ها مختلف است. وقتی که شما وارد سایت «تهران ۲۰» می‌شوید اولین چیزی که توجه شما را جلب می‌کند، سرعت بارگزاری سایت است که بسیار مناسب می‌باشد و بدلیل طراحی بهینه و استفاده کمتر از تصاویر، ‌ سرعت بارگزاری را برای کاربرانی که دارای اینترنت پرسرعت نیستند هم مناسب کرده است. در قسمت بالایی سایت اطلاعات مختصر و مفیدی همانند: دسته بندی خبر‌ها، تاریخ روز، آخرین زمان به روز رسانی و فیلد جستجو را خواهید دید که در اندازه مناسب و در جایگاه به خصوص خود جای گرفته‌اند. در بالا‌ترین قسمت سایت و در کنار فیلد جستجو، ‌ آیکون‌های کوچکی در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند که امکاناتی مانند: آدرس مخصوص برای صفحات موبایل که بوسیله آن می‌توانید در صحفه نمایشگر موبایل خود اخبار تهران 20 را مشاهد کنید را ببینید. ‌در کنار آیکون موبایل شکل که آدرس مخصوص صحفات موبایل را به شما می‌دهد، آدرس فید سایت به تفکیک دسته بندی اخبار سایت مانند موضوعات ورزشی، اجتماعی، فرهنگی و غیره قرار دارد که شما با انتخاب آن می‌توانید اخبار خود را در دسته مورد نظر در فید خوان خود مشاهده کنید. در انتهای آیکون‌ها یک شکل با علامت W موجود است که شما با کلیک بر روی آن، کد نمایش اخبار مورد نظر سایت تهران 20 را می‌توانید بر اساس دسته بندی اخبار دریافت کنید تا در سایت و وبلاگ خود آخرین اخبار تهران20 را به صورت پویا نمایش دهید. همچنین یک امکان مناسب و بسیار عالی در موتور جستجوی خبر تهران20  وجود زبان های انگلیسی و عربی است که موجب می شود کاربران دیگر کشورها با این زبان ها نیز بتوانند اخبار را مشاهده کنند.

وقتی که بخواهیم به سراغ محتوای سایت برویم و اخبار را ببینیم دو چیز توجه ما را جلب می‌کند: یکی از این موردهای قابل توجه، قرار گرفتن تبلیغات در انتهای سمت چپ سایت است که هیچ گونه مزاحمتی برای شما ایجاد نمی‌کند و می‌توان گفت که در هنگام مشاهده اخبار، تبلیغات هیچ مشکلی را برای مرور اخبار توسط شما ایجاد نمی‌کند. مورد دومی که باید گفت، گزارش تصویری موجود در سایت است که تقریبا در مرکز و بالای قالب سایت قرار گرفته است و خبرهای تصویری منتخب در آن قرار می‌گیرد و توضیحاتی در مورد تصویر، زیر آن نوشته می‌شود. در پایین گزارش‌های تصویری، اخبار در دسته بندی‌ها مختلف با توضیحات کوتاه قرار گرفته است که شما ۲۰ خبر از موضوعات مختلف را به همراه توضیح مختصر، نام خبرگزاری، موضوع خبر با زمان انتشار آن را می‌توانید مشاهده کنید.

در ستون سمت راست ستون‌هایی همانند: دیدگاه‌ها، گفتگو، وبلاگ‌ها، پیوند‌ها وجود دارد و در ستون سمت چپ شما ستون‌های محبوب‌ترین‌ها، پربازدید‌ترین‌ها و آخرین اخبار را خواهید دید که به شما در دسترسی به جدید‌ترین اخبار و محبوب‌ترین آن‌ها کمک به سزایی خواهد کرد. همچنین در انتهای ستون‌های سمت چپ «خبرنامه» وجود دارد که شما با وارد کردن آدرس ایمیل خود می‌توانید جدید‌ترین اخبار را هر روز در صندوق ایمیل خود داشته باشید.

در هنگام کلیک بر روی خبر مورد نظر، شما به سایت مرجع خبرگزاری هدایت می شوید و در انتهای صحفه نوار مخصوص سایت تهران20 قرار دارد که دارای امکاناتی مانند: آخرین اخبار تهران 20، ارسال به دوستان ( می توانید خبرهای مورد علاقه را به دوستان خود ایمیل کنید)، چاپ خبر و بازگشت به صحفه اصلی موتور جستجوی تهران 20 وجود دارد.در کنار این امکانات یک ویژگی بسیار مناسب وجود دارد که بوسیله آن می توانید به خبر مورد نظر امتیاز مثبت یا منفی دهید و با این کار کاربرانی که خبرها را به وسیله موتور جستجوی خبر تهران20 می بینید می توانند امتیاز های دیگر کاربران به این خبر را ببینند.

با گسترش روز افزون خبرگزاری ها و سایت های خبری وجود موتور جستجوی های خبر برای دسترسی به آخرین اخبار خبرگزاری بسیار ضروری به نظر می رسد و در این زمینه موتور جستجوی «تهران20» با طراحی کاربری پسند و بهینه،‌ یک موتور جستجوی کامل و قوی برای دسترسی به آخرین اخبار است.اگر می خواهید خبرهای متنوع با موضوعات مختلف را از معتبرترین و پربازدیدترین خبرهای خبرگزاری ها را در یک محیط ساده و کاربردی با به روزسانی منظم مشاهد کنید، موتور جستجوی «تهران20» می تواند یک انتخاب هوشمندانه و مناسب باشد.

از ویژگی های مثبت موتور جستجوی خبر تهران20

+ به روز رسانی در هر  ۵ دقیقه!
+ پشتیبانی از سه زبان: فارسی، انگلیسی و عربی!
+ محیط ساده و کاربردی
+ سرعت بارگزاری سریع و مناسب
+ تقسیم بندی موضوعات در فید
+ پوشش خبرهای متنوع از خبرگزاری های معتبر
+ قرار گیری تبلیغات در جای بسیار مناسب
+ دارای امکاناتی مانند: نسخه موبایل، کد نمایش در وبلاگ و وب سایت
+ دارای امکاناتی مانند : خبرنامه برای ارسال اخبار به ایمیل شما
+ دارای امکاناتی مانند: امتیاز دادن به خبرها توسط کاربران

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه
  1. سلام من مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی کُرددانش هستم که اخبار دانشگاه های سطح استان کردستان را پوشش می دهد, خواهشمند است آدرس این پایگاه خبری را در لیست جستجوی اخبار خود قرار دهید.
    با تشکر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *