متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

کتاب سامانه های مدیریت امنیت اطلاعات – مرور کلی و واژگان

12345 (بدون نظر)
Loading...
77

اطلاعات، دارایی است که همانند سایر دارایی های مهم کسب و کار برای فعالیت سازمان ضروری بوده و در نتیجه نیاز به حفاظت مناسب دارد. اطلاعات را می توان به شکل های بسیاری ذخیره کرد و با روش های مختلفی نیز انتقال داد. اطلاعات به هر شکلی که باشد یا با هر روشی که انتقال یابد، همیشه به حفاظت مناسب نیاز دارد. این امر، به خصوص با گسترش پیوند جهانی محیط کسب و کار، ضرورت بیشتری پیدا می کند، زیرا اکنون اطلاعات در معرض انواع بیشتری از تهدیدها و آسیب ها قرار گرفته اند.

سازمان بین المللی ایزو و کمیته بین المللی الکتروتکنیک  نیز نگرش خاصی به مقوله امنیت اطلاعات داشته و با تدوین استانداردهای بین المللی، سعی کرده اند تا از اطلاعات به نحو مؤثری محفاظت نمایند.

 علاقه مندان جهت دریافت این کتاب می توانند با شماره تلفن ۰۹۳۶۰۸۹۵۸۴۸ تماس حاصل فرمایند.

امنیت اطلاعات – محمد مهدی واعظی نژاد

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات، دارايي است كه همانند ساير دارايي هاي مهم كسب و كار براي فعاليت سازمان ضروري بوده و در نتيجه نياز به حفاظت مناسب دارد. اطلاعات را مي توان به شكل هاي بسياري ذخيره كرد و با روش هاي مختلفي نيز انتقال داد. اطلاعات به هر شكلي كه باشد يا با هر روشي كه انتقال يابد، هميشه به حفاظت مناسب نياز دارد. اين امر، به خصوص با گسترش پيوند جهاني محيط كسب و كار، ضرورت بيشتري پيدا مي كند، زيرا اكنون اطلاعات در معرض انواع بيشتري از تهديدها و آسيب ها قرار گرفته اند.