متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

کتاب حملات سایبری؛ استاکس نت، وایپر و اکتبر سرخ

12345 (بدون نظر)
Loading...
194

حملات سایبری؛ استاکس نت، وایپر و اکتبر سرخ

در طول چند سال گذشته، همواره جریان های وسیعی از جاسوسی سایبری با هدف جمع آوری اطلاعات انواع سازمان ها، از مراکز سیاسی و دولتی گرفته تا مؤسسه های تحقیقاتی و پژوهشی، در نقاط مختلف جهان و با شدت متغیر، در حال وقوع بوده است. این شبکه های بزرگ جاسوسی که هر کدام در راستای تحقق اهداف خاصی، طراحی و راه اندازی شده اند، گاه سالیان متمادی در حال جمع آوری و ارسال اطلاعات بوده اند و پس از سال ها فعالیت، کشف و شناسایی گردیده اند.

حملات سایبری که با نام عملیات های استاکس نت به منظور تأثیر بر فعالیت های هسته ای ایران و از رده خارج کردن سانتریفیوژهای نیروگاه ها، وایپر در جهت کاهش تولیدات نفتی ایران و اکتبر سرخ در پی آگاهی از متن نامه ها و فعالیت های دیپلماتیک، به وقوع پیوسته اند نمونه های شناخته شده ای از این شبکه های بزرگ جاسوسی در سطح جهان هستند.

این کتاب، با نگاهی فنی و تجزیه و تحلیل های کارشناسانه سعی در تشریح حملات سایبری داشته تا بتواند راهنمای خوبی برای شناخت و پیشگیری از حملات سایبری در آینده باشد.

علاقه مندان جهت دریافت این کتاب می توانند با شماره تلفن ۰۹۳۶۰۸۹۵۸۴۸ تماس حاصل فرمایند.

محمد مهدی واعظی نژاد
محمد مهدی واعظی نژاد

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
4 دیدگاه
 1. Cina می‌گوید

  کتابش فیزیکیه یا pdf؟ (پولیه!؟)

  1. علیرضا زارع می‌گوید

   سلام سینا جان .
   لطفا با شماره ای ذکر شده تماس بگیر تا کامل در جریان قرار بگیرید .
   موفق باشی ….

  2. Cina می‌گوید

   بله، میدونم… 🙂 خواستم یه نظری داده باشم! 😀

 2. erfan می‌گوید

  ﺧﻮﺑﻪ ﻣﻤﻨﻮﻥ

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حملات سایبری؛ استاکس نت، وایپر و اکتبر سرخ در طول چند سال گذشته، همواره جریان های وسیعی از جاسوسی سایبری با هدف جمع آوری اطلاعات […]