متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

کتاب حملات سایبری؛ استاکس نت، وایپر و اکتبر سرخ

12345 (بدون نظر)
Loading...
4

حملات سايبري؛ استاكس نت، وايپر و اكتبر سرخ

در طول چند سال گذشته، همواره جريان هاي وسيعي از جاسوسي سايبري با هدف جمع آوري اطلاعات انواع سازمان ها، از مراكز سياسي و دولتي گرفته تا مؤسسه هاي تحقيقاتي و پژوهشي، در نقاط مختلف جهان و با شدت متغير، در حال وقوع بوده است. اين شبكه هاي بزرگ جاسوسي كه هر كدام در راستاي تحقق اهداف خاصي، طراحي و راه اندازي شده اند، گاه ساليان متمادي در حال جمع آوري و ارسال اطلاعات بوده اند و پس از سال ها فعاليت، كشف و شناسايي گرديده اند.

حملات سايبري كه با نام عمليات هاي استاكس نت به منظور تأثير بر فعاليت هاي هسته اي ايران و از رده خارج كردن سانتريفيوژهاي نيروگاه ها، وايپر در جهت كاهش توليدات نفتي ايران و اكتبر سرخ در پي آگاهي از متن نامه ها و فعاليت هاي ديپلماتيك، به وقوع پيوسته اند نمونه هاي شناخته شده اي از اين شبكه هاي بزرگ جاسوسي در سطح جهان هستند.

اين كتاب، با نگاهي فني و تجزيه و تحليل هاي كارشناسانه سعي در تشريح حملات سايبري داشته تا بتواند راهنماي خوبي براي شناخت و پيشگيري از حملات سايبري در آينده باشد.

علاقه مندان جهت دريافت اين كتاب مي توانند با شماره تلفن 09360895848 تماس حاصل فرمايند.

محمد مهدی واعظی نژاد
محمد مهدی واعظی نژاد

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
4 دیدگاه
 1. Cina می‌گوید

  کتابش فیزیکیه یا pdf؟ (پولیه!؟)

  1. علیرضا زارع می‌گوید

   سلام سینا جان .
   لطفا با شماره ای ذکر شده تماس بگیر تا کامل در جریان قرار بگیرید .
   موفق باشی ….

  2. Cina می‌گوید

   بله، میدونم… 🙂 خواستم یه نظری داده باشم! 😀

 2. erfan می‌گوید

  ﺧﻮﺑﻪ ﻣﻤﻨﻮﻥ

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حملات سايبري؛ استاكس نت، وايپر و اكتبر سرخ در طول چند سال گذشته، همواره جريان هاي وسيعي از جاسوسي سايبري با هدف جمع آوري اطلاعات […]