لذت خرید از «شهرکتاب» را در اینترنت تجربه کنید!

لذت خرید از «شهرکتاب» را در اینترنت تجربه کنید!
  • 1392/2/11
  • محسن پاك نيت
  • 0

سلام؛

وقتی وارد یک فروشگاه کتاب می‌شوی، حس خوبی به آدم دست می‌دهد. این ‌که کتاب را برمی‌داری و چند برگی از آن را ورق میزنی، شوق کتاب‌خوانی در وجودت اوج می گیرد. شاید این تجربه را در فروشگاه های شهرکتاب  حس کرده باشید!

در فروشگاه‌های اینترنتی، این حس و حال کمتر به چشم می‌خورد و آدم آن نزدیکی واقعی با کتاب را ندارد. اما فروشگاه اینترنتی شهرکتاب هم حرف‌هایی برای گفتن دارد. اگرچه در فروشگاه اینترنتی شهرکتاب، خبری از بوی کتاب  نیست، اما جایی است که برای تجربه‌ی یک خرید خوب می‌شود روی آن حساب کرد.

در فرصت‌های اندک میان هیاهوی روزانه، زمانی که می‌شود استراحت کوتاهی کرد، یک فنجان چای نوشید و به موسیقی دلخواه خود گوش کرد. زمانیست که می‌شود در فضای مجازی گشتی زد، اخبار روز را مرور کرد و بر روی عکس‌ها و حرف‌های دوستان نظر داد. زمانیست که می‌توان وارد این فروشگاه شد، کتابی سفارش داد و در فاصله‌ای کوتاه آن را تحویل گرفت. حال دیگر این نوای موسیقی و عطر چای شماست که به فروشگاه اینترنتی شهرکتاب حال و هوایی دیگر می‌دهد.

خرید کتاب و محصولات فرهنگی یکی از کارهایی است که همیشه به دلیل برخی مشکلات، از آن صرف‌نظر کرده و یا به تاخیر می‌اندازیم. یکی از این مشکلات، اختصاص زمان برای خرید حضوری و رفتن به یک کتاب فروشی معتبر (بیشتر میدان انقلاب) است تا بتوانیم کتاب‌های مورد علاقه خود را تهیه نماییم. اما دیگر، همه، راه حل این مشکل را خوب می‌دانیم: خرید اینترنتی. البته  فروشگاه اینترنتی شهرکتاب نه تنها زمان خرید را کاهش می‌دهد و شما طیف وسیعی از کالاها را برای خرید در اختیار دارید، بلکه در بسیاری از نقاط ایران، که امکان دسترسی به کتاب فروشی معتبر و یا شعبه‌های شهرکتاب نیست، یک فروشگاه اینترنتی کتاب، راه‌گشا است.

فروشگاه اینترنتی شهرکتاب  (Shop.BookCity.org) با دارا بودن بیش از 50 هزار محصول فرهنگی و با پشتوانه موسسه شهرکتاب، با ارسال کالاها به سراسر ایران و جهان تلاش دارد، گامی در رشد و توسعه فضای فرهنگی کشور بردارد. شما علاوه بر ثبت سفارش از طریق وب سایت فروشگاه می‌توانید، نام یا بخشی از نام کتاب‌های مورد نیاز خود را به شماره 300089518951 پیامک بزنید و منتظر تماس مسئولان این فروشگاه باشید.

کتاب‌فروشی آنلاین شهر کتاب، تنها شعبه مجازی فروشگاه‌های شهرکتاب است و کلیه نیازهای فرهنگی یک خانواده متشکل از پدر بزرگ، مادر بزرگ، پدر و مادر، فرزندان دانشجو و دبیرستانی و دبستانی و خردسال ایشان را بطور هم‌زمان تأمین می‌کند.

کالاهای فروشگاه اینترنتی شهرکتاب در دسته بندی های کتاب، نوشت افزار، دیداری و شنیداری، هنری و محصولات فرهنگی قرار می گیرند.

برای خرید کالاها، می‌توانید با عضویت در فروشگاه، سفارش خود را ثبت نمایید. حداکثر تا 24 ساعت پس از ثبت سفارش، موجودی کالا بررسی شده و به شما اطلاع داده خواهد شد. پس از پرداخت وجه سفارش از طریق درگاه بانک پاسارگاد، سفارش شما با پیک (برای تهران)، پست پیشتاز (برای شهرستان) و یا پست سفارشی (برای خارج از کشور) ارسال می‌گردد.

برای تماس با این فروشگاه، می توانید با شماره 88742118-021 تماس بگیرید و یا به شماره 300089518951 پیامک بزنید.

پست الکترونیک : info@shahreketabonline.com

دیدگاه خود را وارد کنید