معرفی 3 نرم افزار آموزشی ویندوز 8

معرفی 3 نرم افزار آموزشی ویندوز 8
  • 1392/3/2
  • سهیل دارائی
  • 0

win8

ویندوز 8 هنوز یک که هنوز است یک سیستم عامل جدید به حساب می آید.با اینکه از تاریخ عرضه ویندوز 8 در بازار جهانی مدتی است که می گذرد ؛ اما هنوز افرادی هستند که به سراغ این ویندوز نرفته اند.اگر شما از آن گروه از افرادی هستید که در کار با ویندوز 8 آماتور و تازه کار هستید و به دنبال یادگیری این ویندوز هستید ؛ امروز قصد دارم تا سه نرم افزار مفید در جهت یادگیری آموزش های لازم ویندوز 8 را برایتان معرفی کنم.ویندوز 8 مجهز به یک فروشگاه است که داخل آن انواع و اقسام نرم افزارها برای دانلود و استفاده به چشم می خورد.داخل این فروشگاه مجازی برنامه های متنوع و متعددی در راستای آموزش کار با ویندوز 8 موجود است.

Windows-8-Handbook-e1365439488563

“Windows 8 Handbook” عنوان نرم افزاری است که مقالات و آموزش های لازمه برای ویندوز 8 را به همراه ویدئوهای آموزش در اختیار شما می گذارد.آموزش هایی که داخل این نرم افزار گنجانده شده اند ؛ کوتاه و کاربردی می باشند.این نرم افزار بخش های مختلف ویندوز 8 مانند میانبرهای مهم صفحه کلید ؛ ژست ها و مانورهای حرکتی موس و تاچ و … را به شما معرفی کرده و با روشی آسان به آموزش شما می پردازد.

Windows-8-Handbook-Details-e1365439541438

علاوه بر این ؛ “Windows 8 Handbook” برای پیش نمایش مقاله ها یک تصویر بند انگشتی یا همان “Thumbnail” قرار داده است. فراگیری موضوعات و دامنه آموزش های این نرم افزار مثال زدنی است ! از تنظیمات اصلی سیستم عامل تا مدیریت و کار با برنامه ها را به شما می آموزد.زمانی که شما بر روی هر تصویر بند انگشتی کیلیک می کنید ؛ به صورت خودکار یک صفحه حاوی جزئیات و خلاصه مقاله انتخابی از سوی شما نمایش داده می شود.نرم افزار  “Windows 8 Handbook” یکی از بهترین و مناسب ترین منابعیست که شما می توانید در یادگیری ویندوز 8 داشته باشید.

Learn-Windows-8-e1365439609596

در نگاه اول که از نرم افزار “Learn Windows 8″ استفاده می کنید ، در ضمیر ناخود آگاه خود به این فکر می کنید که چقدر این نرم افزار مشابه نرم افزار ” Windows 8 Handbook ” است ! اما باید بگویم که نرم افزار “Learn Windows 8” محیطی ساده تری دارد.این نرم افزار بر خلاف نرم افزار قبلی که معرفی کردم ؛ به صورت گام به گام شما را آموزش می دهد. در این نرم افزار ، آموزش های قسمت های جزئی تر ، حذف گشته و فقط سعی شده تا فوکوس وتمرکز اصلی نرم افزار “Learn Windows 8”  بر روی قسمت های مهم  و ضروری باشد.

Learn-Windows-8-Details-e1365439662337

شاید بتوان گفت که نقطه عطف نرم افزار “Learn Windows 8” ؛ تمرکز بر روی آموزش گام به گام ( مرحله به مرحله ) می باشد.البته هیچ اجباری در گذراندن هر مرحله نیست و اگر شما مرحله ای را از قبل بلد بوده اید می توانید به راحتی ، آن مرحله را پشت سر گذارید و وارد آموزش مرحله بعد گردید.جالب است بدانید که در هر آموزش تعبیه شده ؛ شما یک استاد راهنما دارید ! به نظرم تجربه یادگیری ویندوز 8 بوسیله نرم افزار “Learn Windows 8” تجربه شیرینی است.

در نام این نرم افزار واژه کامل (“complete”) به کار رفته است و واقعا هم به معنای کلمه ؛ این نرم افزار به آموزش جزئیات کامل ویندوز 8 پرداخته است.موضوعات مختلف با عناوین آموزشی برای شما چیده شده اند که شما با انتخاب هر کدام از آن ها ؛ از توضیحات و راه کارهای کاملی بهره مند خواهید شد.گفتنی است که علاوه بر متن کامل هر آموزش ؛ ویدئو های آموزشی نیز برای هر موضوع تعبیه شده است که کاملا کاربردی هستند.

Windows-8-Complete-Guide-e1365439714250

جالب است بدانید که در کنار آموزش ها ؛ بخش مجزایی وجود دارد که به نمایش تازه ترین اخبار فناوری می پردازد.بخشی که کاربران خاص خودش را دارد و جالب نیز به نظر می رسد.

7-Tutorials

7Tutorialsمخزنی از آموزش های کار با ویندوز 8 است.نقطه عطف آن ؛ این است که فقط محدود به ویندوز 8 نمی باشد.شما برای استفاده از 7Tutorials ؛ می توانید آن را بر روی ویندوز 7 ؛ ویندوز فون ؛ مک یا لینوکس هم اجرا نمایید.این نرم افزار هم ؛ موضوعات آموزشی فرعی را از موضوعات آموزشی اصلی جدا کرده است.خیلی ها 7Tutorials ؛ به جای اینکه بیشتر ، یک نرم افزار بدانند ؛ آن را همانند یک وب سایت یا وبلاگ اینترنتی قلمداد می کنند.

 7-Tutorials-Details-e1366906718243

سه نرم افزار جهت آموزش هرچه بهتر ویندوز 8 را معرفی کردم.هر سه نرم افزار در عین کثرت وحدت ؛ دارای سبک آموزشی خاص خود هستند.انتخاب با شماست.هرکدام را که بهتر تشخیص داده اید استفاده نمایید.

منبع

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.