متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

Angry Birds و WhatsApp روی سیستم عامل فایرفاکس

12345 (بدون نظر)
Loading...
50

Firefox-OS-to-Get-Angry-Birds-and-WhatsApp-Other-Popular-Appsاکنون بازار سیستم عامل ها به سه دسته تقسیم می شود. بزرگترین امپراطوری را گوگل با سیستم عامل اندروید در اختیار دارد. پس از آن اپل با iOS و سپس مایکروسافت با ویندوزفون قرار می گیرند. اما از پایان سال جاری ظاهرا یک جنگجوی دیگر نیز برای رقابت وارد نبرد خواهد شد. موزیلا با سیستم عامل فایرفاکس می خواهد شانس خود را برای تصاحب درصدی از بازار امتحان کند و ظاهرا سخت در حال تلاش است.

برنامه های مختلفی توسط موزیلا برای سیستم عامل فایرفاکس طراحی شده است. اما چند اپلیکیشن محبوب دیگر نیز به این سیستم عامل راه پیدا کرده اند. به زودی در کنفرانسی که توسط موزیلا برای توسعه دهندگانش طراحی شده است، دو اپلیکیشن WhatsApp و بازی پرندگان خشمگین یا همان Angry Birds برای سیستم عامل فایرفاکس نمایش داده خواهند شد. البته تا این لحظه موزیلا به صورت رسمی این خبر را تایید نکرده است.همچنین وبسایت فون آرنا در خبری مدعی شده است که دستگاهی که قرار است سیستم عامل فایرفاکس روی آن اجرا شود، ساخت یک شرکت هندی خواهد بود.

منبع

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اکنون بازار سیستم عامل ها به سه دسته تقسیم می شود. بزرگترین امپراطوری را گوگل با سیستم عامل اندروید در اختیار دارد. پس از آن […]