متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

Android نسخۀ ۴٫۳ (Jelly Bean) برای Xperia Z1 و Xperia Z Ultra

12345 (بدون نظر)
Loading...
56

 دور جدید انتشار نرم‌افزار برای  Xperia Z1 وXperia Z Ultraتقریباً ازهمین الان*آغاز شده است….

ما برای تلفیق نرم‌افزارSony Xperia خودمان با نسخۀ منتشر شدۀ  Jelly Bean متعلق به Google و خلق تجربه‌های کاربری جالبی برای شما، کار کرده‌ایم. علاوه بر چند تغییر جزئی عملکردی در بخش‌های مختلف، برخی قابلیت‌هایی که می‌توانید منتظر آن باشید، شامل موارد زیر است:

  • Android نسخۀ ۴٫۳(Jelly Bean) به طور استاندارد پروژۀ بهبود عملکرد و بهینه‌سازی رابط کاربری وهمچنین تجربۀ گرافیکی روان‌تری را ارائه می‌کند.

  • ما اکنون ویژگی دوربین هوشمند اجتماعی متعلق به Sony راکه پیش از این با Xperia Z1 معرفی شده بود، بهXperia Z Ultra می‌آوریم. این عملکرد تجربۀ دوربین مختص Sonyاست که به شما اجازه می‌دهد تا «برنامه‌های دوربینXperia» را به طور مستقیم از طریق نمایاب دوربین دانلود کرده و به آنها دسترسی پیدا کنید.
  • ما همچنین تمام برنامه‌های موجود در مجموعه برنامه‌های اصلیSony را به آخرین نسخۀ آنها ارتقاء می‌دهیم. این ارتقاء شامل اصلاحات جزئی و نیز بهبودهای اساسی در برنامه‌هایی مانند پیام‌رسانی،MyXperia، Smart Connect، برنامه‌های کوچک، TrackID، Sony Select و سایر برنامه‌ها می‌باشد.
  • یکپارچه‌سازی برنامه‌های رسانه‌ایSony: WALKMAN، Album و Movies با سرویس مبتنی بر رایانش ابری Sony Entertainment Network*- تجربه‌ای همگراتر و کامل‌تر از سرگرمی‌هایSony-  یکپارچه‌سازی Sony Entertainment Network و PlayMemories به همراه رابط کاربری تعاملی‌تر، امکان دسترسی یکپارچه به محتوای روی دستگاه و نیز محتوای موجود  روی فضای ابری را فراهم می‌آورد.
  • عرضۀ رابط کاربری قابل سفارشی سازی بی نظیر ما:«Xperia Themes» به همراه بستۀ قابل دانلود ویژه رابط کاربری از طریق اپلیکیشن  Sony Select . اطلاعات بیشتر در این خصوص به زودی اعلام می‌شود.
  • تازه‌ترین بهبودهای امنیتیAndroid با راهکارهای تجاری تلفن همراه Sony، Xperiaبرای کسب و کار، سازگار شده است.

انتشار نرم‌افزار مبتنی بر Android نسخۀ ۴٫۳ ما برای محصولات باقیماندۀ Sony  Xperiaتقریباًآماده است- به زودی با جزئیات بیشتر در خصوص تنظیمات و قابلیت‌های سفارشی و زمانبندی باز خواهیمگشت.

*مطابق معمول، زمانبندی و دسترسی، بسته به بازار و اپراتور ممکن است متفاوت باشد

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ما برای تلفیق نرم‌افزارSony Xperia خودمان با نسخۀ منتشر شدۀ Jelly Bean متعلق به Google و خلق تجربه‌های کاربری جالبی برای شما، کار کرده‌ایم. علاوه بر چند تغییر جزئی عملکردی در بخش‌های مختلف، برخی قابلیت‌هایی که می‌توانید منتظر آن باشید، شامل موارد زیر است: