ال جی به این زودی ها دیوایسی مبتنی بر ویندوز فون نخواهد ساخت!

ال جی به این زودی ها دیوایسی مبتنی بر ویندوز فون نخواهد ساخت!
  • 1392/12/5
  • بهراد جاود
  • 2

با اینکه ال جی در MWC امسال به عنوان شریک سخت افزاری جدید ویندوز فون اعلام شد، اما به نظر می رسد ال جی در ارائه دیوایس های مبتنی بر ویندوز فون عجله ای ندارد. یک سخنگو از طرف شرکت ال جی عنوان کرده که در نقشه دیوایس های آینده شرکت ال جی در حال حاضر دیوایسی مبتنی بر ویندوز فون وجود ندارد. با این تفاسیر ال جی تا اواخر سال جاری میلادی یا حتی اوایل سال ۲۰۱۵ هیچ دیوایسی نخواهد ساخت که از ویندوز فون نیرو بگیرد.

LG

دلیل این موضوع مشخص است، نوکیا می خواهد فعلا روی اندروید تمرکز کند و با رقبای خود در دیوایس های اندرویدی رقابت کند. ال جی یک شرکت « اهل رقابت » است ولی وقتی می گوییم « اپل، سامسونگ، نوکیا و بقیه شرکت ها… » ال جی در بخش دوم این جمله قرار دارد و تصمیم دارد کاری کند که به بخش اول برسد. ساختن دیوایس های مبتنی بر ویندوز فون تمرکز ال جی را به هم می زند.

با این حال ال جی همیشه پشتیبان تلاش های مایکروسافت در دنیای موبایل بوده است و قبلا یکی از شرکای سخت افزاری مایکروسافت به حساب می آمده و اکنون هم مسلما حمایت خود از مایکروسافت و سیستم عامل ویندوز فون را متوقف نکرده است پس می توان در آینده از ال جی شاهد دیوایس هایی نیرو گرفته از ویندوز فون باشیم، ولی نه در آینده نزدیک.

مرجع: phonearena.com

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 2 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *