حذف واتس اپ از فروشگاه ویندوز فون !

حذف واتس اپ از فروشگاه ویندوز فون !
  • 1393/2/29
  • سهیل دارائی
  • 1

یکی از برترین و محبوب‌ترین اپلیکیشن های پیام رسان، اپلیکیشن واتس اپ (whatsapp) است. جالب است بدانید که اخیرا فروشگاه ویندوز فون در اقدامی عجیب، اپلیکیشن پیام رسان Whatsapp را از روی پایگاه اینترنتی خود حذف نموده است!

Capture

شاید یکی از اصلی‌ترین دلایل حذف این اپلیکیشن، عدم پشتیبانی از آن بر روی ویندوز فون 8.1 باشد. این اپلیکیشن بر روی پلتفرم های ویندوز فون 8 به خوبی اجرا می گردید و عاری از هر گونه مشکل نرم افزاری بود، اما پس از انتشار ویندوز 8.1 از سوی مایکروسافت، گویا به علل مختلفی اپلیکیشن پیام رسان Whatsapp دچار مشکل می شود و نمی توان از آن بهره برد.

حال اگر با ویندوز فون خود سری به فروشگاه ویندوزفون بزنید و در این پایگاه اینترنتی، اپلیکیشن پیام رسان Whatsapp را جستجو نمایید، فقط با پیغام “موردی یافت نشد” مواجه خواهید شد. برخی بر این باورند که شرکت سازنده این اپلیکیشن از مایکروسافت درخواست کرده تا برای مدتی اپلیکیشن واتس اپ از فروشگاه اپلیکیشن‌های مایکروسافت حذف شود تا در این مدت، کار بهینه سازی و سازگارسازی این اپلیکشن برای پلتفرم ویندوز 8.1 تکمیل شود.

همان طور که مطلع هستید، با امضا قراردادی میان فیسبوک وWhatsapp، در ازای دریافت 19 میلیارد دلار، این مجموعه رسما در اختیار فیسبوک قرار گرفته است. حال کاربران ویندوزفونی باید به انتظار بنشینند تا تعمیرات و سازگاری های لازمه اپلیکیشن پیام رسان Whatsapp نهایی شود تا بتوانند دوباره از این اپلیکیشن محبوب استفاده نمایند.

» منبع : phonearena «

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *