متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

لنوو رقیبی برای عینک گوگل می شود؟!

12345 (بدون نظر)
Loading...
52

شنیده ها حاکی از آن است که در اوایل ماه سپتامبر میلادی، بخشی از تیم توسعه کسب و کار جدید برند لنوو (NBD) قرار است با تیم توسعه فن آوری Vuzix همکاری تازه ای را صورت دهند تا پروژه عینک هوشمند M100 را در کشور چین به عنوان رقیب عینک گوگل کلید بزنند!

یولی بای (Yuli Bai) مدیر بخش NBD لنوو در رابطه با این عینک ها اظهاراتی داشته است: “لنوو همیشه به دنبال محصولات جدید و ابتکاری می باشد که با ادغام و یکپارچه سازی فناوری در این امر باعث می شود ما همیشه درجه بالایی از قابلیت و راحتی را به مشتریان خود ارائه می دهیم.”

vuzix-m100-on-warehouse-man-970x0

یولی بای اضافه میکند که: “ظهور فناوری های پوشیدنی و به خصوص عینک های هوشمند باعث به وجود آمدن سطح جدیدی از تحرک در سیستم های رایانه و ارتباط  می شود.”

در قرارداد مشارکت این دو شرکت ذکر شده است که این محصول با نام عینک هوشمند M100 تنها در بازار های چین عرضه می شود و اگر مشکلی پیش نیاید این محصول در فصل پاییز و در ماه سپتامبر عرضه می گردد.

علاوه بر این، این محصول در بازار های چین با نام” Vuzix M100 پشتیبانی شده توسط لنوو NBD ” عرضه می گردد.عینک هوشمند M100 با قیمتی حدود ۱۲۹۱ دلار (۸۰۰۰ یوئن) در خرده فروشی ها عرضه می شود، هر چند باید دید واکنش مردم چین نسبت به محصولات پوشیدنی چیست!

عینک گوگل تا کنون تحت آزمایش های متعددی بوده گر چه هنوز برای دسترسی تجاری آماده نیست، به نظر جالب می آید اگر عینک هوشمند M100 نیز در این مدت کم از پس همان امتحان ها بر آید و به موقع به بازار عرضه شود.

[ منبع : digitaltrends ]

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شنیده ها حاکی از آن است که در اوایل ماه سپتامبر میلادی، بخشی از تیم توسعه کسب و کار جدید برند لنوو (NBD) قرار است با […]