متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

شایعات می‌گویند iWatch در تعداد محدود عرضه می‌شود!

12345 (بدون نظر)
Loading...
70

با توجه به آخرین پیش‌بینی مینگ چی کو، تحلیل‌گر KGI Securities که در مورد محصولات آینده اپل پیش‌بینی‌های خوبی می‌کند، ساعت هوشمند اپل یا همان iWatch با محدودیت در ساخت محصول مواجه خواهد شد.

مینگ چی کو باور دارد که iWatch امسال در تعداد محدود عرضه خواهد شد و تا انتهای سال ۲۰۱۴ اپل نخواهد توانست بیشتر از ۳ میلیون واحد از این دیوایس پوشیدنی را صادر کند.

iWatch

مینگ چی کو می‌گوید که بازار از اپل انتظار دارد که بین ۵ تا ۱۰ میلیون واحد iWatch را وارد بازار کند ولی اپل به محدودیت‌های تولید نمی‌تواند این انتظار بازار را برآورده کند و نهایتا ۳ میلیون واحد از این محصول را عرضه خواهد کرد. طبق شایعات اپل در طول مراحل ساخت iWatch با مشکلات زیادی روبه‌رو است، خصوصا در مورد شیشه یاقوتی این ساعت که مراحل ساخت و تولید را دچار تاخیر کرده.

مینگ چی کو همچنین عنوان کرده که اپل ممکن است با به کار بردن شیشه یاقوتی برای این محصول دچار مشکل جدی شود و مجبور شود به جای آن از شیشه معمولی استفاده کند. این می‌تواند به آن معنی باشد که احتمالا بین معرفی iWatch و انتشار آن وقفه زیادی وجود خواهد داشت.

مرجع: Geeky-Gadget

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با توجه به آخرین پیش‌بینی مینگ چی کو، تحلیل‌گر KGI Securities که در مورد محصولات آینده اپل پیش‌بینی‌های خوبی می‌کند، ساعت هوشمند اپل یا همان […]