متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

مایکروسافت بنا دارد تا پشتیبانی از نسخه های قدیمی Internet Explorer را متوقف کند

12345 (بدون نظر)
Loading...
65

مایکروسافت از شما می خواهد تا به استفاده از نسخه های قدیمی IE پایان دهید، غول نرم افزاری دنیا پنجشنبه گذشته از تصمیمش برای پایان دادن پشتیبانی از نسخه های قدیمی IE بر روی سیستم عامل های مختلف سخن گفت.

اگر شما هنوز هم برای دسترسی به اینترنت از یکی از نسخه های قدیمی IE استفاده می کنید، هنوز زمان زیادی (17 ماه) برای تجدید نظر دارید. بعد از گذشت این زمان شما دیگر آپدیت های مهم امنیتی را از سوی مایکروسافت دریافت نخواهید کرد.

آپدیت های امنیتی و پشتیبانی های فنی برای کسانی ادامه خواهد داشت تا بر حسب سیستم عاملشان از نسخه معرفی شده IE توسط مایکروسافت (در زیر ببینید) استفاده کنند. برای مثال کاربران Vista برای ماندن در حلقه ی پشتیبانی نیاز به نصب IE 9 دارند، در حالی که کاربران سیستم عامل ویندوز 7 و ویندوز های جدیدتر حتماً باید از آخرین نسخه IE یا به عبارت دیگر 11 استفاده کنند.

ie-information-405x245

مدیر Internet Explorer آقای Roger Capriotti در پست بلاگی اعلام کرد: «نداشتن آخرین نسخه ی IE کامپیوتر شما را آسیب پذیر خواهد کرد و اطلاعات شخصی شما را در معرض خطر قرار خواهد داد.»

منبع خبر

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
2 دیدگاه
  1. ابوالقاسم رخشانی می‌گوید

    آقای Roger Capriotti اگر باعث به خطر افتادن امنیت می شود لطفا در ویندوز 9 حذفش کنید برای من که فایده ای نداشته فقط فضا اشغال کرده.

  2. مهران می‌گوید

    به امید روزی که کلا این مروگر مسخره از دنیای وب حذف بشه و مخصوصا ما طراح ها رو از دست مشکلاتش راحت کنه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مایکروسافت از شما می خواهد تا به استفاده از نسخه های قدیمی IE پایان دهید، غول نرم افزاری دنیا پنجشنبه گذشته از تصمیمش برای پایان […]