با تصاویری از بازی FIFA 2015 همراه باشید!(تصاویر مربوط به نسخه کنسول های XBOX و PS4)

با تصاویری از بازی FIFA 2015 همراه باشید!(تصاویر مربوط به نسخه کنسول های XBOX و PS4)
  • 1393/5/20
  • سهیل دارائی
  • 2

بدون شک امسال برای طرفداران بازی سری های محبوب FIFA سال متفاوتی خواهد بود چرا که آن ها برای انتشار نسخه 2015 این بازی محبوب لحظه شماری می کنند.

امروز با خبر شدیم که EA Sports رسما تصاویری از بازی FIFA 2015 را برای کنسول های بازی Playstation 4 و Xbox One منتشر ساخته است که تماشای آن ها خالی از لطف نیست.گویا این تصاویر منتشر شده مربوط به نسخه 1080p این بازی می باشد که با موتور بازی “Ignite Engine” طراحی گشته است.

fifa-15-1080p-screenshot-1

شنیده ها حاکی از آن است که برای نخستین بار در بازی FIFA 15 سعی شده است تا تمامی 22 بازیکن حاضر در زمین بازی از هوش مصنوعی بالایی برخوردار باشند.حتی گفته شده است که در این نسخه از بازی، بازیکنان به رفتار هم تیمی ها و بازیکنان تیم مقابل نیز واکنش نشان خواهند داد!

از طراحی فیزیکی بازیکنان و چهره های آنان که بسیار شبیه به چهره و فیزیک واقعی خود آنان می باشد نیز بسیار شنیده اید، گزارشاتی نیز به دست آمده است که “player movement” بازیکنان در داخل زمین در قیاس با نسخه های قبلی بسیار سرعتی تر و طبیعی تر شده است و به گیمر اجازه داده می شود تا بازیکن خود را در طول بازی راحت تر کنترل نماید.

fifa-15-1080p-screenshot-2

EA Sports مدعی شده است که با این تغییرات اعمال شده در این نسخه، گیمر ها شاهد نبرد تن به تنِ طبیعی تر میان دو بازیکن خواهند بود.شایان ذکر است که 23 سپتامبر (مصادف با اول مهرماه) زمانی خواهد بود که کمپانی بازیساز، رسما بازی FIFA 2015 را به بازار عرضه خواهد نمود.

» منبع : gamepur «

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 2 دیدگاه
  1. خواهشا تاریخ انتشار برای PC و همچنین سخت افزار مورد نیازش رو هم اطلاع رسانی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *