با چاپگرهای مجهز به فناوری NFC سامسونگ، آسان‌تر از همیشه پرینت بگیرید!

با چاپگرهای مجهز به فناوری NFC سامسونگ، آسان‌تر از همیشه پرینت بگیرید!
  • 1393/5/27
  • محسن پاك نيت
  • 1

شرکت سامسونگ الکترونیکس از ورود چاپگرهای تک‌رنگ لیزری و چند‌کاره (MFP: Multifunction Printers) که به کاربران اجازه می‌دهد به ‌سادگی اسناد را با کیفیت بالا و از طریق تلفن همراه هوشمند خود چاپ کنند، به بازار ایران خبر داد. این سری پرینترها مجهز به فناوریNear Field Communication  (ارتباط  حوزه نزدیک) هستند.

سری جدید چاپگرهای M2020W Xpress متشکل از چاپگر تک رنگ لیزری M2020W و تک رنگ لیزری M2070W چند کاره است که قابلیت چاپ، کپی و اسکن را دارد. این محصولات ویژه، برای کاربران خانگی و کسب و کارهای کوچک طراحی شده‌ که می‌خواهند محتویات خود را از طریق تلفن‌های هوشمند چاپ کنند. این دو مدل قادر هستند در هر دقیقه تا 20 صفحه را به صورت سیاه و سفید چاپ کنند.

m2020w-1

دیوید اس دبلیو سانگ(David SW Song) معاون ارشد تیم بازاریابی استراتژیک راه‌حل‌های چاپ سامسونگ، درباره پرینترهای جدید سامسونگ گفت: «تازه‌ترین راه‌حل‌های چاپ ما بر اساس ترجیح مصرف‌کنندگان به چاپ مستقیم تصاویر و اسناد از طریق تلفن‌های همراهشان طراحی شده است. سري M2020W Xpress كه مجهز به فناوري NFC است، نمونه خوبي است كه نشان مي‌دهد سامسونگ در ارائه راه حل‌هاي چاپ موبايل و بازار چاپگرهاي NFC پيشتاز است. اين سري همچنين نشانگر تعهد سامسونگ به تحقيق، توسعه و طراحي محصولات براي بهبود تجربيات مصرف‌كننده است. سامسونگ همچنان به گسترش راه‌حل‌هاي چاپ موبايل مجهز به فناوري NFC براي كاربران كسب و كارهاي كوچك و متوسط ادامه خواهد داد.»

 تسهیل چاپ سیار از طریق موبایل پرینت

چاپ کردن هیچ‌گاه به این اندازه ساده نبوده است. سری Xpress M2020W با هدف چاپ سریع، یکپارچه و آسان، به صورت بی‌سیم به دستگاه‌های موبايل متصل می‌شود و امکان پرینت در حین حرکت را فراهم می‌سازد. کاربران به راحتی و با اطمینان می‌توانند تصاویر، اسناد، ایمیل‌ها و محتویات وب خود را با قرار دادن تلفن‌ همراه هوشمند بر روی چاپگر NFC سامسونگ، چاپ کنند. نرم‌افزار  Mobile Printسامسونگ، این امکان را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا هر نوع اطلاعات مانند فایل‌های PDF، اسناد و برنامه‌های مایکروسافت آفیس مانند اکسل و پاورپوینت، به طور مستقیم از طریق ارسال از تلفن‌های همراه پرینت گرفته شود.

m2020w-2

 نصب آسان و ساده

فرآیند تنظیم چاپگرهای بی‌سیم شامل چندین مرحله مختلف مانند اتصال چاپگر و تنظیم کلید شبکه است. با سری پرینترهای M2020WXpress سامسونگ، عملیات نصب در سه گام سریع و بدون نیاز به اتصال USB، چاپگر و کامپیوتر صورت می‌‌گیرد.

مصرف‌کنندگان می‌توانند از “Easy Eco Driver” برای به کارگیری چاپگرها در حالت اقتصادی (Eco) استفاده کنند و در مجموع تا 20 درصد از هزینه‌های خود را کاهش دهند. Easy Eco Driver در سال 2012 موفق به کسب جایزه “موفقیت برجسته در نوآوری” از سوی مؤسسه بایرز (BLI: Buyers Lab) شد.

m2070w

پرینترهای جدید همچنین دارای ویژگی “Easy Printer Manager” هستند که به کاربران خانگی و کسب وکارهای کوچک این امکان را می‌دهد تا بدون نیاز به مدیران متخصص حوزه فناوری اطلاعات بتوانند نرم‌افزار خود را مدیریت کنند. کاربران می‌توانند وضعیت‌های مختلف چاپگر خود را مانند دریافت پیام‌های خطا، نداشتن کاغذ، نداشتن تونر و اعلام جمع شدن کاغذ در دستگاه چاپگر نیز مشاهده کنند.

با توجه به نکات اشاره شده می‌توان گفت که این دو محصول گزینه‌ای بسیار خوب برای کسانی است که می‌خواهند با سرعت و راحتی هر چه بیشتر و بدون هیچ پیچیدگی، از انواع فایل‌ها تنها با یک اشاره پرینت بگیرند.

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *