متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

پیشنهاد استثنایی گویا آی تی برای بهبود SEO سایت شما

12345 (بدون نظر)
Loading...
0

یکی از روش‌های مؤثر در معرفی بهتر خدمات و محصولات شما، استفاده از نوع مناسب تبلیغات، در زمان و مکان مناسب است. در عصر اطلاعات و ارتباطات، هنگامی که صحبت از تبلیغات می‌شود، نمی‌توان تبلیغات اینترنتی را نادیده گرفت. در واقع امروزه، تبلیغات اینترنتی تبدیل به یکی از بهترین و کم‌هزینه‌ترین روش‌های تبلیغاتی شده است؛ به‌گونه‌ای که تبلیغ‌کننده به‌سادگی می‌تواند از این طریق به اهداف و خواسته‌های بازاریابی خود دست پیدا کند.

مجله اینترنتی گویا آی‌تی، با توجه به تعداد کثیر بازدیدکنندگان روزانه و رتبه بسیار خوب در وب‌سایت معتبر الکسا (Alexa)، محل مناسبی جهت تبلیغات متنی و بنری شماست. علاوه بر این، یکی از ویژگی‌های خاص تبلیغات در گویا آی‌تی، Follow بودن لینک‌های تبلیغات است که باعث می‌شود علاوه بر شناخته شدن محصولات و خدمات شما، محبوبیت وب‌سایت شما نزد موتورهای جستجو نیز بیشتر شود و وضعیت SEO، Page Rank و رتبه الکسای وب‌سایت شما بهبود یابد.

gooya-ads

مجله اینترنتی گویا آی‌تی قصد دارد برای 5 نفر اولی که درخواست درج تبلیغ متنی خود را از طریق صفحه «تماس با ما» مطرح کنند، شرایط ویژه‌ای به شرح زیر فراهم نماید.

* تبلیغ متنی 3ماهه شامل 10٪ تخفیف و 1 رپورتاژ آگهی رایگان

* تبلیغ متنی 6ماهه شامل 15٪ تخفیف و 2 رپورتاژ آگهی رایگان

* تبلیغ متنی 12ماهه شامل 20٪ تخفیف و 4 رپورتاژ آگهی رایگان

* * * * *

این طرح فقط از یکم تا سوم شهریورماه معتبر خواهد بود.

* * * * *

بنابراین همین حالا با مراجعه به «صفحه تماس با ما» برای درج «تبلیغ متنی» در مجله اینترنتی گویا آی‌تی اقدام کنید و از مزایای این طرح ویژه استفاده نمایید. این فرصت طلایی را از دست ندهید و از همین الان وب‌سایت خود را به دنیا معرفی کنید!

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یکی از روش‌های مؤثر در معرفی بهتر خدمات و محصولات شما، استفاده از نوع مناسب تبلیغات، در زمان و مکان مناسب است. در عصر اطلاعات […]