متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

شرکت BMW برای کارگرانش 57,000 اسمارت فون ویندوز فونی خرید

12345 (بدون نظر)
Loading...
2

بنا به گزارشات منتشر شده تولید کننده خودروهای لوکس آلمانی یعنی bmw تعدادی اسمارت فون لومیا با پلتفرم ویندوز فون برای کارگران خود سفارش داده است. گفته شده که این شرکت 57,000 دستگاه ویندوز فون را سفارش داده است تا کارمندانی که از موبایل هایی با سیستم عامل سیمبین استفاده می کنند ویندوز فون را جایگزین کند.

اکثر اسمارت فون های سفارش داده شده توسط این شرکت لومیا 630 است که قطعا دادن اسمارت فون ها بر اساس رتبه کاری آن ها خواهد بود که برای مدیران شرکت اسمارت فون لومیا 920 یا لومیا 930 در نظر گرفته شده است. انتظار می رود که سال آینده اسمارت فون های جدید کارگران به آن ها داده شود اما این شرکت به هیچ گونه مبلغی برای خرید این اسمارت فون ها اشاره نکرده است.

باتوجه به این خرید بزرگ bmw زا مایکرسوافت انتظار می رود که در آینده در تولید خودروهای خود ازپلتفرم مایکروسافت استفاده کند اما تاکنون به این مساله اشاره نکرده است و هیچ برنامه ای برای آن ندارد چراکه در حال حاضر با شرکت اپل در این زمینه کار می کند.

geeky-gadgets

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
2 دیدگاه
  1. پویا می‌گوید

    خیلی سایت باحالی دارین دمتون گرم.خسته نباشین

    1. مبين محمدي می‌گوید

      خواهش می کنم دوست عزیز. تشکر بابت نظرتون

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بنا به گزارشات منتشر شده تولید کننده خودروهای لوکس آلمانی یعنی bmw تعدادی اسمارت فون لومیا با پلتفرم ویندوز فون برای کارگران خود سفارش داده […]