متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

شرکت BMW برای کارگرانش ۵۷,۰۰۰ اسمارت فون ویندوز فونی خرید

12345 (بدون نظر)
Loading...
38

بنا به گزارشات منتشر شده تولید کننده خودروهای لوکس آلمانی یعنی bmw تعدادی اسمارت فون لومیا با پلتفرم ویندوز فون برای کارگران خود سفارش داده است. گفته شده که این شرکت ۵۷,۰۰۰ دستگاه ویندوز فون را سفارش داده است تا کارمندانی که از موبایل هایی با سیستم عامل سیمبین استفاده می کنند ویندوز فون را جایگزین کند.

اکثر اسمارت فون های سفارش داده شده توسط این شرکت لومیا ۶۳۰ است که قطعا دادن اسمارت فون ها بر اساس رتبه کاری آن ها خواهد بود که برای مدیران شرکت اسمارت فون لومیا ۹۲۰ یا لومیا ۹۳۰ در نظر گرفته شده است. انتظار می رود که سال آینده اسمارت فون های جدید کارگران به آن ها داده شود اما این شرکت به هیچ گونه مبلغی برای خرید این اسمارت فون ها اشاره نکرده است.

باتوجه به این خرید بزرگ bmw زا مایکرسوافت انتظار می رود که در آینده در تولید خودروهای خود ازپلتفرم مایکروسافت استفاده کند اما تاکنون به این مساله اشاره نکرده است و هیچ برنامه ای برای آن ندارد چراکه در حال حاضر با شرکت اپل در این زمینه کار می کند.

geeky-gadgets

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
2 دیدگاه
  1. پویا می‌گوید

    خیلی سایت باحالی دارین دمتون گرم.خسته نباشین

    1. مبين محمدي می‌گوید

      خواهش می کنم دوست عزیز. تشکر بابت نظرتون

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بنا به گزارشات منتشر شده تولید کننده خودروهای لوکس آلمانی یعنی bmw تعدادی اسمارت فون لومیا با پلتفرم ویندوز فون برای کارگران خود سفارش داده […]