تجربه ای متفاوت با نسخه جدید بازی پرندگان خشمگین صورتی+دانلود

تجربه ای متفاوت با نسخه جدید بازی پرندگان خشمگین صورتی+دانلود
  • 1393/10/2
  • نادر عظیمی
  • 1

نسخه جدید بازی Angry Birds Stella به تازه گی منتشر شد.این بازی از سری بازهای محبوب پرندگان خشمگین می باشد که توسط شرکت چیلینگو برای علاقه مندان به این بازی طراحی شده است.در این بازی بسیار زیبا و مهیج پرندگان خشمگین به جزیره ای طلایی رفته اند و در آنجا تعداد زیادی دوست پیدا میکنند.

angry-birds (1)

این نسخه از بازی که به تازگی از سوی شرکت چیلینگو  منتشر شده براساس داستان یک پرنده صورتی بسیار زیبا بنا شده و در نسخه های قبلی نیز شاهد این پرنده بسیار زیبا بودیم که با تغییراتی از نظر گرافیگی پیشرفت های زیادی داشته و در بین گیمرها از محبویت بالایی برخوردار می باشد.

angry-birds (2)

این بازی بی شک یکی از بهترین سری بازی های پرندگان خشمگین می باشد که  از همان نسخه اول باعث شگفتی بسیاری از کاربران و علاقه مند شدن تعداد زیادی از کاربران در سنین مختلف به این بازی زیبا شد. شما دراین بازی با پشت سر گذاشتن 120 مرحله مختلف و مهیج به مبارزه با خوک ها دربازی خواهید پرداخت و در مراحل مختلف با کسب امتیاز به مرحله بعد صعود کرده و در نهایت با از بین بردن تمامی خوک ها ی بدجنس برای همیشه از شر آنها خلاص شده و آرامش را به این جزیره طلایی برمیگردانید.

angry-birds (3)

به توصیه گویا ای تی این بازی مهیچ را به هیچ عنوان از دست ندهید و بازی جدید ، متفاوت با گرافیگی فوق العاده را تجربه کنید.

ویژگیهای اصلی در این نسخه انتشار یافته تحت اندروید:

-گرافیگ فوق العاده زیبا و اضافه شدن پرنده صورتی

-وجود بیش از 120 مرحله و انجام ساعت ها بازی

-به اشتراک گذاشتن امتیازات به دست امده خود و دوستان از طریف اینترنت

-اضافه شدن پرندگان و خوک های جدید

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *