متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

تجربه فروش ۴۰ میلیون نسخه ای سری بازیهای Metal Gear Solid

12345 (بدون نظر)
Loading...
84

سری بازیهای مخفی کاری و اکشن استودیو kojima production یعنی Metal Gear Solid از محبوبیت بسیاری بین گیمرها برخوردار است و این موضوع از فروش بسیار خوب ۴۰ میلیون نسخه ای آن مشخص است. طبق گزارش مجله هفتگی فامیتسو فرنچایز Metal Gear Solid توانست فروش ۴۰ میلیون نسخه ای در سراسر جهان را تجربه کند.

در اوایل ماه ژوئن کونامی تعداد ۳۵٫۲ میلیون نسخه ای این فرنچایز را اعلام کرد و سپس در ماه سپتامبر خبر از فروش ۳۹٫۱ میلیون نسخه داد. به نظر می رسد عرضه Metal Gear Solid برروی PC و XBOX در افزایش فروشش تاثیر مثبتی داشته است. نخستین عنوان این سری بازیها Metal Gear بود که نزدیک به ۳۰ سال قبل یعنی سال ۱۹۸۷ برای MSX2 انتشار پیدا کرد.

جدیدترین نسخه این فرنچایز محبوب Metal Gear Solid V: The Phantom Pain نیز قرار است سال ۲۰۱۵ برای PC,PS4,PS3,XBOX ONE,XBOX 360 از سوی شرکت ژاپنی کونامی عرضه شود. عنوان Metal Gear Solid V: The Phantom Pain در E3 2013 به صورت کوتاهی معرفی شد اما تاریخ انتشاری برایش مشخص نگشت و حتی تاکنون نیز خبری از تاریخ انتشار دقیق نشد اما شواهد و شایعات خبر از عرضه بازی در اوایل ۲۰۱۵ می دهند.

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سری بازیهای مخفی کاری و اکشن استودیو kojima production یعنی Metal Gear Solid از محبوبیت بسیاری بین گیمرها برخوردار است و این موضوع از فروش […]