متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

فروش جهانی PlayStation 4 به مرز 18.5 میلیون رسید | همچنان برتر…

12345 (بدون نظر)
Loading...
51

فروش سراسری PlayStation 4 از مرز 18.5 میلیون نسخه گذشت. حدود 4.1 میلیون نسخه از فروش 18.5 میلیونی تنها مطعلق  به تعطیلات سال نو میلادی می باشد و همچنین 10.9 میلیون کاربر نیز به شبکه PlayStation Plus اضافه شدند. با گویا آی تی همراه باشید.اواخر سال گذشته [میلادی] بود که آقای Shawn Layden طی مصاحبه خود با IGN گفت که می خواهد فروش PS4 از PlayStation 2 بیشتر شود. چنین چیزی در حال به وقوع پیوستن است زیرا PlayStation 4 توانسته تنها طی یک ماه گذشته و به خصوص در فصل تعطیلات سال میلادی جدید 4.1 میلیون سخه بفروشد و به مرز 18.5 میلیون نسخه فروش در سراسر جهان برسد. در کنار این رکورد شکنی، نزدیک به 10.9 میلیون نفر به شبکه PlayStation Plus به واسطه تعطیلات عمومی پیش آمده، پیوستند که در نوع خودش بی نظیر است. این در حالی است که طی ماه دسامبر بیش از 800 هزار نفر پلتفرم PS4 را خریداری کردند.

باید منتظر ماند و دید که آیا Xbox One که طی سال گذشته تنها توانست در یک ماه از PlayStation 4 پیشی بگیرد، باز هم موفق به این کار می شود؟

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فروش سراسری PlayStation 4 از مرز 18.5 میلیون نسخه گذشت. حدود 4.1 میلیون نسخه از فروش 18.5 میلیونی تنها مطعلق  به تعطیلات سال نو میلادی […]