امکان خرید تلفن هوشمند OnePlus One بدون دعوتنامه در ۲۰ ژانویه محیاست

امکان خرید تلفن هوشمند OnePlus One بدون دعوتنامه در ۲۰ ژانویه محیاست
  • 1393/10/28
  • مجتبی
  • 2

اگز شما هم از سیستم فروش تلفن هوشمند OnePlus One که نیاز به دریافت دعوتنامه دارد چندان دل خوشی ندارید، پس ۲۰ ژانویه (۳۰ دی ماه) روز شانستان خواهد بود. اینبار تعداد فروش این محصول دیگر محدودیت ندارد و نیازی نیست ساعت خود را تنظیم کنید که به محض شروع فروش اقدام نمایید. از ساعت ۱۹ تا ۲۱ روز مورد اشاره همه کسانی که مایل باشند می توانند یک دستگاه تلفن هوشمند OnePlus One برای خود سفارش دهند. لازم به ذکر است هر دو مدل ۱۶ گیگابایت و ۶۴ گیگابایتی به ترتیب با قیمت ۲۹۹ و ۳۴۹ دلار قابل سفارش هستند.

وان پلاس فروش دعوتنامه ای را به این دلیل ایجاد کرد که تعداد محصولات تولیدی این شرکت بیشتر از میزان تقاضا نباشد. همیشه شرکت های تازه تاسیس با مشکل منابع مادی مواجه هستند و این استراتژی شرکت وان پلاس توانسته تا به اینجای کار خیلی خوب عمل کند. هر چند که اخیرا این شرکت اقدام به فروش مستقیم در فروشگاه تازه تاسیس خود هم نمود.

در ادامه مطلب همراه با گویا آی تی باشید.

فروش نزدیک به یک میلیون تلفن هوشمند OnePlus One در سال ۲۰۱۴ برای این شرکت یک دستاورد بسیار عظیم تلقی می گردد. در ادامه موفقیت های این شرکت همانطور که در گویا آی تی به اطلاع شما رساندیم نسل دوم این محصول هم در حال آماده شدن است. با گذشت زمان و افزایش درآمد وان پلاس، خوشبختانه شاهد این هستیم که فروش دعوتنامه ای محصول محبوب این شرکت در حال لغو شدن است.

اگر شما هم از علاقمندان به خرید این تلفن هوشمند هستید در روز و ساعت برنامه ریزی شده که در ابتدای این مطلب اشاره کردیم به این لینک بروید. توجه نمایید ساعت اعلام شده بر حسب ساعت گرینویچ می باشد.

[منبع: PhoneArena]

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 2 دیدگاه
  1. ایران نمیاد؟
    کلا گوشی های این شرکت توی ایران فروش نمیشه آیا!؟ جایی ندیدم آخه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *