متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

بازی اندرویدی نبرد قهرمانان Marvel

4 493

اگر شما به فیلم ها و داستان های ابرقهرمانی شرکت مارول مانند مرد عنکبوتی، مرد آهنی، هالک، تور و … علاقمند هستید پس این بازی مخصوص شماست. ریش سفیدی به نام گردآور شما را برای مبارزه با ابرشروری به نام کنگ فاتح فراخوانده است و داستان از همین جا آغاز می شود.

شا در این بازی می توانید تیم خود را از مجموعه ای قهرمانان و شخصیت های محبوبتان تشکیل دهید و به مبارزه بپردازید. امکان بازی در سبک مبارزه ای و ماجراجویانه نیز در بازی مورد بحث فراهم شده که بسیاری از افراد و گیمرها عاشق این سبک از بازی ها هستند. جالب اینجاس که برای بستن تیم خود می توانید از تمامی شخصیت ها موجود چه خوب و چه شرور استفاده کنید تا بتوانید بر نیروها و قدرت فوق العاده دشمن اصلی خود یعنی کنگ غلبه نمایید.

این بازی گرافیک بسیار بالایی دارد وبا تمامی تلفن های هوشمند و تبلت هایی که جتی از کیفیت ۱۰۸۰p پشتیبانی میکنند هماهنگی کامل دارد. توجه نمایید که بازی یاد شده دارای فایل دیتا است که ابتدا باید آن را دانلود و در کارت حافظه خود نصب نمایید. روش نصب فایل دیتا در کارکت ایران اپز کاملا توضیح داده شده است.

noskhe-android-w19

4 دیدگاه
 1. محمدرضا می‌گوید

  بازی فوق العاده زیبایی دمتون گرم که معرفی کردید گرافیکشم عالی

  1. ali می‌گوید

   عالی بود

  2. امیر می‌گوید

   GREAT GAME

 2. Ali می‌گوید

  حیف که حجمش یکم بالاس

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اگر شما به فیلم ها و داستان های ابرقهرمانی شرکت مارول مانند مرد عنکبوتی، مرد آهنی، هالک، تور و … علاقمند هستید پس این بازی […]