بازیگر یکی از شخصیت های Uncharted 4 گرافیک این عنوان را شبیه به فیلم می داند

بازیگر یکی از شخصیت های Uncharted 4 گرافیک این عنوان را شبیه به فیلم می داند
  • 1393/11/21
  • میلاد جهاندار
  • 2

استودیو ناتی داگ از سازندگان مطرح و صاحبنام متعلق به شرکت سونی است که در کارنامه خود سری بازیهای پرطرفدار Uncharted را داشته و اخیر با ساخت بازی The last of us مورد تحسین قرار گرفته است.

این استودیو در حال حاضر برروی عنوان Uncharted 4 که گفته می شود آخرین نسخه فرنچایز خواهد بود مشغول کار است. باتوجه به نمایش ها و اظهار نظر توسعه دهندگان این عنوان از گرافیک بسیار بالایی در حد فیلم سینمایی برخوردار است.

طرفداران نباید بابت گرافیک بازی هیچ نگرانی داشته باشند زیرا به تازگی آقای Frank Tzeng بازیگر یکی از شخصیت های بازی Uncharted 4 طی مصاحبه اخیراش گرافیک Uncharted 4 تقریبا شبیه به فیلم می داند. این امر قطعا موجب شادی بسیار طرفداران خواهد شد اما باتوجه به سخت افزار خوب PS4 و عرضه نسخه جدید پس از چندسال خیلی گرافیک بالا دور از انتظار نبود.

وی افزود:

“در حال حاضر ما یک PS4 داریم که از PS3 قدرتمند تر بوده و به ما اجازه می دهد ویژگی های بیشتری با استفاده از وضوح گرافیکی بالا، بافت بهتر و برخی دیگر به بازی اضافه کنیم. همه این موارد موجب می شود ما برای بدست آوردن کیفیت فیلم یک گام به جلو برداریم و این همان چیزی است که در صنعت بازی به دنبالش بودیم. من فکر می کنم طی چند سال مطمئن بودم نمی توان به این کیفیت دست پیدا کرد.”

ما در حال حاضر نمی دانیم سازندگان Uncharted 4 برای رسیدن به این هدف در چه مرحله ای قرار دارند اما با پیشینه خوب تیم ناتی داگ و بازیگران با انگیزه اش رسیدن به آن هدف دست نیافتنی نخواهد بود.

در عنوان Uncharted 4: A Thief’s End شخصیت اصلی بازی یعنی  Nathan Drake با سنی بالاتر و تجربه ای بیشتر بازگشته تا دوباره با دزدان رو به رو شود اما این بار مسئله شخصی وی را مجبور به این کار می کند.

Uncharted 4 تنها برای PS4 در دست ساخت بوده و در تاریخ نامشخصی که گفته می شود اواخر سال جاری است عرضه خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 2 دیدگاه
  1. گفته میشه که درتاریخ ۳۱ جولای سال ۲۰۱۵ به صورت انحصاری برای کنسول PS4 منتشر خواهد شد. هنوز شرکت سونی این خبر را تایید و یا تکذیب نکرده است. باید منتظر تایید یا تکذیب خبر باشیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *