زمان انتشار GTA V برای PC دوباره به تاخیر افتاد ؛ این بار تا ۲۵ فروردین!

زمان انتشار GTA V برای PC دوباره به تاخیر افتاد ؛ این بار تا ۲۵ فروردین!
  • 1393/12/6
  • محمدرضا رشيدي
  • 5

مسئله تاخیر انتشار بازی GTA V برای PC به نظر می رسد پایانی ندارد! گزارش ها حاکی از این است که این عنوان دوباره تا تاریخ ۲۵ فروردین به تاخیر افتاده است. ضمن این که معلوم نیست که این آخرین زمانی باشد که این بازی به تاخیر می افتد و اگر کمی بدبین باشیم می توانیم حدس بزنیم که باز هم طرفداران این بازی می بایست سماق بمکند!

این در حالی است که آخرین باری که از زمان انتشار این بازی از خبرگذاری ها شنیدیم ، گفته می شد این بازی در  روز سه شنبه، ۴ فروردین برای بازی باز ها در دسترس خواهد بود ، اما باید این را گفت که اصلا تاریخ اصلی انتشار این بازی سه شنبه، ۷ بهمن بود و این دومین باری است که خبر از تاخیر این بازی شنیده می شود.

Rockstar Games ضمن عذر خواهی به علت تاخیر دوباره انتشار این بازی عنوان کرده است که زمان بیشتری نیاز است تا بازی تا حداکثر امکان بدون عیب و نقص و با بالاترین کیفیت ممکن عرضه شود. عذر خواهی تنها کاری نبود که این شرکت انجام داد و به منظور آرام کردن طرفداران ، ۲۰۰ هزار دلار اعتبار برای استفاده از  GTA Online به افرادی که بازی را از قبل سفارش داده اند اختصاص داده است.

این شرکت اذعان نموده است که ورژن کامپیوتر این بازی از یک سری مزیت ها از جمله جزئیات بالاتر ، تنظیمات بیشتر و عمیق تر ، پشتیبانی از کیفیت Ultra HD و همین طور امکان ضبظ  و ویرایش فیلم های سفارشی با RockStar Editor برخوردار است.

Heists برای GTA Online در تاریخ سه شنبه، ۱۹ اسفند قابل استفاده خواهد بود و برای ورژن کامپیوتر نیز به محض ارائه این بازی ، به کاربران ارائه خواهد شد.

منبع : [gsmarena ]

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 5 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *