متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

زن ایرانی ممکن است انیشتین بعدی باشد

12345 (بدون نظر)
Loading...
94

به گزارش گویا آی تی، طبق نوشته ی مجله ی فوربس; زن ایرانی ۲۷ ساله به نام زهرا حقانی ممکن است انیشتین بعدی باشد، کمتر پیش می آید که کسی به انیشتین علاقه ای نداشته باشد و به مطالعات و تحقیقات او بهایی ندهد. در نشریه ی فوربس نوشته شده است که ممکن است زهرا حقانی انیشتین بعدی باشد و این محقق ایرانی در مطالعات نیروی جاذبه ی زمین و ستاره شناسی دکترای خود را از دانشگاه شهید بهشتی ایران گرفته است.

زهرا حقانی به عنوان استادیار در دانشگاه فیزیک دامغان به فعالیت مشغول است و اکنون به کشفیاتی که طبق فرضیه ها در سال های اخیر از جمله ستاره ی در حال انفجاری که نور برآمده از آن، گروهی از کهکشان ها را نابود کرده توسط دوربین فضایی هابل تصویر برداری شده است، می پردازد و نظریات و تئوری های آلبرت انیشتین را تشریح می کند.

طبق نشریه ی فوربس، «اسپارو» شرکتی است که بر روی اسامی دانشمندان و پژوهشگرانی از سراسر دنیا تحقیق می کند و در این باره گزارشاتی تهیه کرده است و طبق تحقیقات و گزارشات یکی از افرادی که نظر این شرکت را به خود جلب نموده خانم زهرا حقانی است و شرکت اسپارو او را به عنوان انیشتین بعدی انتخاب کرد.

[منبع:Mehrnews]

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
5 دیدگاه
 1. Ramin می‌گوید

  پرچم ایران بالاست.

 2. علی می‌گوید

  زن و مرد ایرانی نیازی به انیشتین شدن ندارد تا وقتی که خواجه نصیر الدین طوسی، زکریای رازی و … دانشمندان ایران زمین هستند، ایران و ایرانی شبیه اینان میشود که انیشتین شاید ذره ای شبیهشان بوده باشد!

  1. محمد می‌گوید

   هاهاهاهاهاهاااا دمت گرم حاجی خیلی خندیدیم. نمممممک. خخخخخ :))))))

 3. یوسف می‌گوید

  عالی بود.فرشته جان توم خودت میتونی یه انیشتین باشی

  1. فرشته سعیدی می‌گوید

   سلام نظر لطفتون

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به گزارش گویا آی تی، طبق نوشته ی مجله ی فوربس; زن ایرانی ۲۷ ساله به نام زهرا حقانی ممکن است انیشتین بعدی باشد، کمتر […]