متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

با اپلیکیشن PicsArt Photo Studio در گوشی خود به ویرایش حرفه ای تصاویر بپردازید

12345 (بدون نظر)
Loading...
253

امروزه تلفن های هوشمند در هر زمینه ای که فکرش را بکنید حضور دارند. یکی از برترین کارها و مفرح ترین کارهایی که می توان با تلفن های هوشمند انجام داد، ویرایش تصاویر است. در بین سیل اپلیکیشن های ویرایش تصویر، PicsArt Photo Studio یکی از برترین هاست که تا کنون بیش از ۸۰ میلیون بار از گوگل پلی دانلود شده و این نشان از محبوبیت بالای اپلیکیشن یاد شده می دهد.

این اپلیکیشن صرفا برنامه ای برای نمایش تصاویر نیست، بلکه اگر با دقت بیشتر به امکاناتش بنگریم شاهد حضور چند اپلیکیشن به صورت یکجا هستیم. کولاژساز که برنامه ای برای ساخت کولاژهای زیبا با استفاده از صفحه شطرنجی، حرکت آزاد تصاویر و قرار دادن تصاویری به عنوان پشت زمینه میباشد. این برنامه یکی از قدرتمندترین برنامه های ساخت کولاژ به صورت آزاد و با استفاده از صفحه شطرنجی است.

بخش ویرایش نیز بسیار خوب عمل می کند. شما می توانید هر نوع تغییری را که مایل هستید از چرخش و برش تا افکت گذاری و … را براحتی هر چه تمام تر بر روی تصاویر خود اعمال کنید.  در بخشی دیگر از اپلیکیشن می توانید از آن به عنوان اپ دوربین استفاده کنید و اعمال افکت ها را قبل از عکس گرفتن به صورت زنده مشاهده نمایید.

screenshot_2_q90 screenshot_13_q90

از دیگر امکانات این اپلیکیشن می توان به بخش نقاشی آن اشاره کرد و همانطور که اشاره کردیم تک تک قابلیت های PicsArt Photo Studio خود به اندازی اپلیکیشن های جداگانه کاربردی هستند. یکی از بهترین امکانات بخش نقاشی این اپلیکیشن، امکان استفاده از لایه بندی مانند فتوشاپ است. امکان ساخت و ایجاد گالری ها و آلبوم های شخصی نیز با اپلیکیشن مورد بحث وجود دارد و با طرح ها و قالب های از پیش آماده‌اش نظر هر نوع سلیقه ای را جلب خواهد کرد.

در نهایت مانند بیشتر اپلیکیشن های این حوزه می توان نتیجه کارها را با روش های گوناگونی با دیگران به اشتراک بگذارید.

دانلود نسخه اندروید از ایران اپز

دانلود نسخه ios از اپ استور

دانلود نسخه ویندوزفون از وین‌فون استور

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. با اپلیکیشن PicsArt Photo Studio در گوشی خود به ویرایش حرفه ای تصاویر بپردازید | سایت جامع تفریحی خبری

    […] تصاویر است. در بین سیل اپلیکیشن های ویرایش تصویر، PicsArt Photo Studio یکی از برترین هاست که تا کنون بیش از ۸۰ میلیون بار از […]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امروزه تلفن های هوشمند در هر زمینه ای که فکرش را بکنید حضور دارند. یکی از برترین کارها و مفرح ترین کارهایی که می توان […]