نسخه جدید Assassin’s Creed در تاریخ ۲۲ اردیبهشت فاش می شود

نسخه جدید Assassin’s Creed در تاریخ ۲۲ اردیبهشت فاش می شود
  • 1394/2/18
  • مبين
  • 0

همانطور که می دانید سری بازی های پرطرفدار Assassin’s Creed توسط استودیو بای سازی یوبی سافت طراحی و ساخته می شود. این شرکت امروز اعلام کرد که نسخه جدید بازی Assassin’s Creed در تاریخ ۱۲ مه برابر با ۲۲ اردیبهشت آشکار می شود.

وب سایت رسمی این شرکت و و بلاگ رسمی این بازی یک تصویر جدید از این بازی را به عنوان تیزر به نمایش در آورده است. این تیزر یک پنجه بوکس طلایی زیبا را به همراه متن هایی در کنار آن روی یک تکه چوب تراشیده شده به تصویر می کشد. این متن ها عبارتند از “God Save the Queen” “خدا ملکه را حفظ می کند.”، “Rooks ” “کلاغها” و “We forge the chains we wear in life.” که بخشی از عبارت دوم چارلز دیکنز و از آن نقل قول شده است.

در دسامبر گذشته Victorian England زمان و مکان بازی فاش شده Assassin’s Creed Victory را مشخص کرده بود. علاوه بر این وب سایت یوبی سافت تصویر زیر را که حاوری یک جفت دست را پوشانده شده با پنجه بوکس و دستکش رزمی با تیغه های پنهان نمایش می دهد.

assassins-creed-v-reveal

جزئیات چندانی درابه این بازی منتش نشده است اما آنگونه که از وب سایت رسمی یوبی سافت پیداست در تاریخ اعلام شده این بازی معرفی می شود. شایعه شده که نسخه جدید Assassin’s Creed: Syndicate نام دارد. با این حال باید تا چند روز دیگر منتظر بمانیم تا جزئیات این بازی بی نظیر را از سوی یوبی سافت ببینیم. گویا آی تی خبر معرفی نسخه جدید Assassin’s Creed را در تاریخ ۲۲ اردیبهشت ما برای شما منتشر می کند. پس در روزهای آتی با ما همراه شوید.

منبع: [techno buffalo]

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *