Assassin’s Creed: Syndicate در تاریخ ۱ آبان ماه منتشر می شود

Assassin’s Creed: Syndicate در تاریخ ۱ آبان ماه منتشر می شود
  • 1394/2/23
  • مبين
  • 0

چند روز پیش بود که در گویا آی تی اعلام کردیم شرکت یوبی سافت می خواهد نسخه جدید بازی پر طرفدار Assassin’s Creed را در ۲۲ اردیبهشت ماه معرفی کند. دیشب شرکت یوبی سافت به صورت رسمی اعلام کرد که نسخه بعدی سری بازی های Assassin’s Creed با نام Assassin’s Creed Syndicate منتشر می شود.

دیشب پرده برداری کامل از این بازی جدید انجام شد و تمامی جزئیات آن به همراه برخی از اسکرین شات ها منتشر شدند که در آدامه آن ها را خواهید دید. همانطور که انتظار می رفت داستان Syndicate در ویکتوریا لندن است. شما بازی با با شخصت اول که Jacob Frye نام دارد انجام می دهید که پیش از این Jacob به عنوان یک آساسین تعلیم دیده است.

assassins-creed-syndicate-reveal-0512-01-1280x720

 

انگیزه او نامشخص است و به نظر می رسد که برای انتقام از دشمنان ساخته شده است. در کنار Jacob خواهد دو قولی آن با نام Evie وجود دارد که شخصیتی خشن و پرشور در برابر Jacob دارد. این برادر و خواهر در طی انقلاب انجام شده در شهر Crawley مجبور به نقل مکان می شوند و لندن را برای زندکی انتخاب می کنند و گروهی را به رهبری می گیرند تا مردم را در برابر ظلم و ستم حمایت کنند.

assassins-creed-syndicate-reveal-0512-04-1280x720

بازی جدید Assassin’s Creed Syndicate در تاریخ ۲۳ اکتبر سال جاری برابر با ۱ آبان ماه منتشر می شود و برای پی سی و همچنین کنسول های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان در دسترس قرار می گیرد.پس اگر از طرفداران این بازی هستید باید به فکر ارتقاء کنسول های بازی قدیمی خود باشید. نظر شما درباره این خبر چیست؟

assassins-creed-syndicate-reveal-0512-05-1280x720

 

assassins-creed-syndicate-reveal-0512-08-1280x720

منبع: [techno buffalo]

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *