متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

سرعت فریم در بازی های آنلاین PS4 Pro

12345 (بدون نظر)
Loading...
1

پس از ارائه نسخه PS4 Pro از سوی شرکت سونی نگرانی بازیکنان آنلاین کنسول استاندارد پلی استیشن بابت به هم خوردن شرایط یکسان رقابت موضوع داغ بحث میان اهالی بازی در این روز هاست. با گویا آی تی همراه باشید.

PS4-Pro

چند روزی از ارائه پلی استیشن پرو توسط شرکت سونی نمی گذرد که بسیاری سؤال پیرامون اینکه چرا سونی باید هواداران این کنسول را به دو دسته تقسیم کند؟ اگر بازی های آینده قرار است به صورت یکسان برای هر دو نسخه ارائه شود هدف از این طرح چه بوده است. هواداران دو آتشه پلی استیشن که به بازی های آنلاین این کنسول مشغول هستند، از اینکه سونی فریم در ثانیه بیشتری به نسخه پرو داده است ابراز نگرانی کردند. به همین جهت برنامه نویس ارشد استودیوی Naughty Dog که یکی از بهترین استودیو های زیر مجموعه سونی می باشد، در مصاحبه ای عنوان داشت به هیچ عنوان کاربران نسخه پرو در بخش آنلاین و مولتی پلیر مزیتی نسبت به کاربران کنسول استاندارد نخواهند داشت. فریم بیشتر فقط در بخش تک نفره و غیر رقابتی به آنهایی که علاقه دارند از گرافیک بازی ها بر روی تلویزیون های ۴K خود بیشترین لذت ممکن را ببرند کمک خواهد کرد بدون هیچ گونه مشکلی در پردازش با سرعت قابل قبولی امکان بازی کردن داشته باشند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. پوسته وردپرس می‌گوید

    با سلام
    مطالبتون عالی بود.
    با تشکر از شما

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پس از ارائه نسخه PS4 Pro از سوی شرکت سونی نگرانی بازیکنان آنلاین کنسول استاندارد پلی استیشن بابت به هم خوردن شرایط یکسان رقابت موضوع […]