کودک ۶ ساله قربانی انفجار نوت ۷ شد

کودک ۶ ساله قربانی انفجار نوت ۷ شد
  • 1395/6/22
  • زهرا معبودی
  • 1

یکی از موضوعاتی که این روزها به شدت به آن پرداخته می شود موضوع گلکسی نوت ۷ و انفجار های مداوم آن است. هرچند مسئولان این کمپانی با تاکید فراوان از مالکان این فبلت درخواست نموده اند که به سرعت برای خاموش نمودن و ارسال فبلت خود اقدام نمایند اما متاسفانه برخی از مشتریان این محصول سهل انگارانه این موضوع را پشت گوش می اندازند. در این میان روز گذشته یکی دیگر از این فبلت ها در دستان یک کودک ۶ ساله منفجر شده است و این نشان می دهد موضوع انفجار های نوت ۷ دیگر واقعا جدی شده و مالکان نباید خوشبینانه فکر کنند که شاید نسخه آنها منفجر نشود!

بنا به اطلاعات رسیده به وب سایت https://www.gooyait.com روز گذشته پسر ۶ ساله ای در بروکلین در حال تماشای ویدئو با نوت ۷ بوده که فبلت در دستانش آتش می گیرد. با اقدام سریع مادربزرگ این کودک و اعزام سریع توسط آمبولانس به بیمارستان خوشبختانه از بسیاری از صدمات جدی جلوگیری شده است.

مادربزرگ این کودک، لیندا لوییس می گوید که نوه اش در حال تماشای ویدیو روی موبایل بود که ناگهان باتری دستگاه منفجر شد. پسربچه ۶ ساله در حال حاضر به خانه بازگشته اما مادربزرگش می گوید که از هر نوع موبایل یا تلفنی وحشت دارد.samsung-galaxy-note-7-recall-fire-explosion

علیرغم تذکرات مداوم کمپانی سامسونگ و اعلام های مکرر مسئولان این کمپانی و همچنین ارائه گوشی گلکسی j به صورت امانت در زمان بررسی نوت ۷ مشتریان، باز هم برخی از مالکان این فبلت ها برای تحویل نوت۷ خود تعلل نموده و باعث می شوند هر روز اخبار انفجار این فبلت ها به وخامت اوضاع بیافزاید.

در حال حاضر بسیاری معتقدند که سامسونگ در فراخوان برای معاوضه موبایل های گلکسی نوت ۷ بسیار سهل انگارانه رفتار کرده و می بایست به کمک سازمان های مختلف، از جمله سازمان امنیت محصولات مصرف کنندگان ایالات متحده همکاری می کرد و فراخوانی رسمی برای جمع آوری نوت ۷ تدارک می دید؛ در این صورت، هر کسی که نسبت به فروش گلکسی نوت ۷ اقدام کند، مجرم شناخته می شود.

نظر شما در باره اتفاقات اخیر نوت ۷ چیست؟

چه کسی در میان بیشترین تقصیر را به گردن دارد؟ تولید کننده باتری های معیوب؟ کمپانی عرضه کننده؟ ویا مالکان سهل انگار؟ نظرات و دیدگاه های خود را با گویا آی تی در میان بگذارید.

منبع:

Phone Arena

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه
  1. سلام نظر من اینه که از کالای داخلی حمایت شود خدا برکت به جی ال ایکس یکیش دستمه عالیه حالا ملت ساده برند و دو یا سه میلیون بدند پای بمب جان آقایان خانمها خواهشا از برند داخلی حمایت کنید تا رقیب سرخت همین سامسونگ بشه در آینده من این کار انجام میدم و پشیمون هم نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *