آموزش فیلتر گذاری به روش پریزما بر روی تصاویر از طریق Prisma bot ( دسکتاپ )

آموزش فیلتر گذاری به روش پریزما بر روی تصاویر از طریق Prisma bot ( دسکتاپ )
  • 1395/6/24
  • زهرا معبودی
  • 0

یکی از ارزشمندترین اپلیکیشن هایی که برای ادیت و ویرایش عکس وجود دارد، نرم افزار پریزما است. در واقع با استفاده از این اپلیکیشن می توانید جذاب ترین افکت ها را روی عکس های خود قرار داده و آن ها را به آثاری هنری تبدیل کنید. این روزها شبکه های اجتماعی که از تصویر پشتیبانی می کنند مملو از عکس هایی است که شاهکار پریزما به شمار می آیند.  آموزش ۵ ترفند حرفه ای در پریسما برای تبدیل عکس ها به اثر هنری به شما کمک می کند حرفه ای تر در این اپلیکیشن ظاهر شوید و تصاویر جذاب تر خلق کنید.

تنها نکته ای که در مورد این نرم افزار وجود دارد این است که این اپلیکیشن صرفا از طریق پلتفرم های موبایل در دسترس است و برای آن هنوز نسخه ویندوزی در نظر گرفته نشده است.

اما به تازگی رباتی در تلگرام شروع به فعالیت کرده که قادر است تصاویر را از طریق تلگرام، با افکت های پریزما تلفیق کند. برای استفاده از این ربات لازم به نصب نسخه دسکتاپ نیست بلکه نسخه تحت وب آن نیز کار شما را راه می اندازد.

برای شروع باید ابتدا Prisma bot را فعال کنید. با کلیک بر لینک معرف این ربات که در انتهای آموزش قرار گرفته است می توانید کار خود را شروع کنید.

 Prisma bot

زمانی که شروع به کار کردید می توانید به راحتی لیستی از فیلتر ها را مشاهده کنید و بعد عکس خود را وارد کرده و فیلترها را روی آن اعمال کنید. اما اگر بلافاصله تصویری را آپلود کردید، تصویر مورد نظر با یک افکت به شما نمایش داده می شود. پس از این می توانید فیلترها را تغییر دهید و تصویر را در دلخواه ترین حالت ممکن، مشاهده نمایید. برای اینکه لیست فیلتر ها بعد از آپلود تصویر به شما نمایش دهد باید پیش از آپلود تصویر دستور /filters را وارد نمایید.

 Prisma bot

نکته مهم در مورد استفاده از این ربات این است که تصاویر شما بدون هیچ محدودیتی از نظر اندازه، حجم، رزولوشن و غیره توسط این برنامه مورد پردازش قرار می گیرد بنابراین نیازی به ویرایش های ابتدایی برای بهینه سازی تصاویر نیست.

 Prisma bot

بدین ترتیب می توانید به طور ساده تر و با استفاده از تلگرام، تصاویر خود را به حالت پریزما افکت گذاری کنید و از خلق آثار هنری لذت ببرید.

Add Prisma Bot To Telegram

نظر شما در مور این ربات چیست؟ آیا شما نیز همچون گویا آی تی معتقد هستید که تلگرام به سهولت دنیای تکنولوژی کمک شایانی کرده است؟ برای مثال آیا می دانید که می توان از تلگرام به عنوان دانلودر برای اینستاگرام استفاده کرد؟ نظر خود را در مورد قابلیت جدید تلگرام و ربات آن بگویید. همچنین می توانید برای آگاهی دوستان خود از این قابلیت این خبر را از طریق دکمه های زیر روی شبکه های اجتماعی به اشتراک گذارید.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *