هکر های برتر برنده نسخه رایگان Watch Dogs 2

هکر های برتر برنده نسخه رایگان Watch Dogs 2
  • 1395/6/29
  • انصاری پور
  • 0

شرکت یوبیسافت (Ubisoft) سازنده بازی Watch Dogs 2 قصد دارد مسابقه ای ترتیب دهد که در تاریخ بازی های رایانه ای سابقه نداشته است. با گویا آی تی در ادامه همراه باشید تا از رقابت میان هکر ها بگوییم!

major-league-hacking-watch-dogs-2

افرادی که با سری مجموعه بازی Watch Dogs آشنا هستند می دانند که کاراکتر این بازی یک هکر است که با هک کردن اشیاء و سیستم های امنیتی قصد در رسیدن به اهداف خود دارد. حال شرکت سازنده این سری بازی موفق قصد دارد برای هکر های واقعی شرایط رقابتی فراهم آورد که برگزار کننده مسابقه سازمان Major League Hacking خواهد بود. این سازمان به صورت حرفه ای مسابقاتی برای هکر ها در سراسر دنیا ترتیب می دهد و حال با برگزاری این مسابقه و استفاده از عنوان Watch Dogs 2 سعی در پیشرفت امنیت اطلاعات دارد.

عنوان مسابقه به این صورت مطرح شده است که : پروژه ای طراحی کنید که نشان دهد چقدر ساده امنیت اطلاعات در دستگاه های واقعی تحت خطر قرار می گیرد.

مسابقه تحت عنوان Capture the Flag نیز تدارک دیده شده است که به سریع ترین فردی که بتواند مأموریت را به انجام برساند یک نسخه رایگان از بازی و امکان یک سفر برای ملاقات با توسعه دهندگان بازی اهدا می گردد.

watch-dogs-2-free-copy-hackers-jpg-optimal

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *