چگونه در نسخه ios اینستاگرام، با چند اکانت کار کنیم؟

چگونه در نسخه ios  اینستاگرام، با چند اکانت کار کنیم؟
  • 1395/9/25
  • زهرا معبودی
  • 0

بسیاری از کاربران در شبکه اجتماعی اینستاگرام دارای چندین اکانت کاربری هستند و یک اکانت شخصی را در کنار اکانت کاری، تبلیغاتی و… استفاده می کنند. پیش از این کاربران اندروید به کمک برنامه های جانبی بسیاری که در این زمینه تولید شده به سادگی قادر بودند چند اکانت اینستاگرام را به طور هم زمان استفاده نمایند. اما در این میان کاربران iOS به دردسر و زحمت می افتادند و برای هر بار استفاده از یک اکانت باید از اکانت دیگر خارج می شدند! خوشبختانه از  نسخه ۷٫۱۵ اینستاگرام قابلیت استفاده از چند اکانت به طور همزمان برای کاربران iOS در نظر گرفته شده است. در صورتی که تمایل دارید روش انجام این کار را بدانید، با گویا آی تی همراه باشید.

در ابتدا اطمینان یابید که ورژن اینستاگرام شما ۷٫۱۵ باشد. سپس با ورود به برنامه و مانند عکس زیر به بخش پروفایل مراجعه نمایید.

ورود به صفحه پروفایل

آیکون چرخ دنده مشخص شده در تصویر زیر را انتخاب نمایید تا وارد بخش تنظیمات شوید.

ورود به تنظیمات

با لمس گزینه Add Account  وارد صفحه جدید شوید.

Add Account

با انتخاب این گزینه به صفحه ای مشابه صفحه اصلی اینستاگرام مواجه خواهید شد که از شما در خواست مشخصات کاربری جدید و یا ایجاد یک حساب کاربری تازه را دارد.

instagramloginبه همین سادگی! از این پس می توانید چندین اکانت را به صورت همزمان مدیریت نمایید، بدون اینکه نیاز به ورود و یا خروج داشته باشید. نظرات و دیدگاه های خود را با ما و دیگر کاربران گویا آی تی در میان بگذارید.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *