آموزش ساختن شماره مجازی برای ارسال و دریافت پیامک آنلاین

آموزش ساختن شماره مجازی برای ارسال و دریافت پیامک آنلاین
 • 1395/10/15
 • زهرا معبودی
 • 3

اغلب نرم افزارها و به خصوص نرم افزارهای پیام رسان و شبکه های اجتماعی در حال حاضر برای ثبت نام نیاز به یک شماره تلفن دارند تا به منطور تایید هویت شما اقدام به ارسال کد نمایند. در صورتی که به هر دلیلی تمایل به استفاده از شماره خودتان برای ایجاد حساب کاربری ندارید، می توانید راه های جایگزین بسیاری را امتحان نمایید. یکی از این راه های جایگزین استفاده از سایت هایی است که با ایجاد یک حساب کاربری برای شما امکان دریافت آنلاین پیامک و تماس را فراهم می کنند. در این مطلب قصد داریم شما را با ۵ نمونه از این سایت ها آشنا نماییم. با گویا آی تی و این آموزش کاربردی همراه باشید.

 1. TextNow
  یکی از سایت هایی که قادرست به شما یک شماره تلفن امن و انحصاری اختصاص دهد وب سایت TextNow می باشد. این وب سایت به کاربر امکان دریافت پیامک را از طریق پنل اختصاصی حساب کاربری خواهد داد. اغلب کاربرن در زمان ثبت نام با پیغام خطای “!Smething went wrong with your signup. Please try again” مواجه خواهند شد. روش برطرف نمودن این خطا استفاده از یک وی پی ان و یا پروکسی اختصاصی مربوط به ایالات متحده می باشد. پس از ثبت نام دیگر نیاز به هیچ تغییر IP نخواهید داشت و به سادگی می توانید به حساب کاربری وارد شده و پیام هایتان را دریافت نمایید. شماره تلفن اختصاصی شما برای دریافت پیامک بعد از ورود در قسمت Account Details قابل مشاهده است.

textnow

 1. Pinger Textfree Web
  در صورتی که به دلیل عدم دسترسی به پروکسی تبدیل آی پی برای ایالات متحده نتوانستید از روش قبل استفاده کنید به عنوان بهترین جایگزین می توانید از سرویس Pinger Textfree Web بهره بگیرید. این سرویس به صورت رایگان برای همه قابل دسترس ب وده و هیچ نیازی به تغییر آی پی در استفاده از آن وجود ندارد. تنها موردی که در زمان ثبت نام به آن نیاز خواهید داشت یک کد پستی معتبر از ایالات متحده مانند ۰۱۰۰۱ می باشد که به سادگی با جستجو در نت می توانید بیابید. پس از اتمام ثبت نام لیستی از تلفن های تماس ایالات متحده به شما نمایش داده خواهد شد که می توانید یکی از آن ها را به دلخواه انتخاب نمایید.
  pinger

در صورتی که شماره تلفن انتخابی خود را فراموش کردید. با یک کلیک ساده بر روی Options ، شماره شما هنگام بالا آمدن اطلاعات در خط نخست نمایش داده می شود.

 1. Sellaite SMS RECEIVER
  سرویس Sellaite SMS RECEIVER سازوکاری کمی متفاوت تر به نسبت سایر رقبای خود ارائه می دهد. این سرویس تعدای شماره تلفن عمومی از کشور استونی را در اختیار قرار می دهد و شماره های در دسترس قرار گرفته قطعا فعال هستند. زیرا این سایت به محض غیر فعال شدن یک شماره آن را از سایت حذف خواهد کرد. به سادگی با کلیک بر روی شماره تلفن آنلاین مجود در سایت ، پیام های ارسالی به آن شماره نمایش داده خواهند شد.
  sellaite
 2. Twilio
  در سرویس Twilio یک شماره تلفن اختصاصی بطور رایگان در یک حساب آزمایشی برای هر کاربر در دسترس قرار خواهد گرفت. بنابراین با ایجاد شما حساب کاربری خود در این سایت خواهید توانست کد تأییدیه را توسط شماره خود دریافت نمایید. خوشبختانه از هر سرویس شماره تلفن موقتی که گفته شده برای دریافت کد تأییدیه و فعال کردن حساب آزمایشی Twilio می توانید استفاده کنید. شما می توانید شماره تلفن اختصاصی که از Twilo گرفته اید را با کلیک کردن بر روی NUMBERS در نوار منو بالای صفحه مشاهده کنید.برای مشاهده پیامک های دریافتی بر روی LOGS که در ادامه MESSAGES قرار دارد کلیک کنید. توجه داشته باشید که حساب آزمایشی Twilio اجازه ارسال پیام را به شماره های تأیید نشده نمی دهد اما در دریافت پیامک از هر شماره تلفنی هیچ مشکلی ندارد.
  twilio
 3. Receive-SMS-Online.com
  این سرویس با در اختیار قرار دادن ۹ شماره عمومی این امکان را به کاربر می دهد که بتواند از هرکدام از این شماره ها تماس و پیامک دریافت نماید.

receivesmsonline

نظرات و دیدگاه های خود را درباره این مطلب با ما و دیگر کاربران گویا آی تی در میان بگذارید. همچنین در صورتی که سایت دیگری را برای انجام این کار و با خدمات بهتری سراغ دارید از طریق بخش نظرات به و ما و دیگر کاربرانمان نیز معرفی نمایید.

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 3 دیدگاه
 1. سلام من شماره مجازی دارم اما در TextNow خروج کردم ونمیتونم کد را دریافت کنم ٱیا راهی هست

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *