اضافه‌کردن یک باتری مکمل به بندها؛ راهکار اپل برای افزایش ماندگاری شارژ باتری اپل واچ!

اضافه‌کردن یک باتری مکمل به بندها؛ راهکار اپل برای افزایش ماندگاری شارژ باتری اپل واچ!
  • 1395/11/17
  • مقدم
  • 0

به‌نظر می‌رسد که شرکت اپل، توانسته روش جدیدی را به منظور افزایش ماندگاری شارژ ساعت‌مچی هوشمند اپل واچ بیابد و به همین جهت، تصمیم دارد تا ساعت‌مچی هوشمند خود را با یک باتری مکمل ارائه دهد. باتری اضافی ساعت‌مچی شرکت اپل در بندها تعبیه شده است و به همین جهت، می‌توانید از ساعت‌مچی هوشمند خود برای مدت طولانی‌تری استفاده نمایید. برای جزئیات بیشتر در ادامه مطلب با گویا آی‌تی همراه باشید.

پتنت جدید شرکت اپل که به تازگی منتشر شده است، یک باتری اضافی را تداعی می‌کند که در بندهای ساعت‌مچی اپل واچ تعبیه شده است. باتری اضافی در بندها تعبیه شده است و از طریق یک سیم به یک صفحه شارژر به پشت ساعت‌مچی هوشمند متصل می‌شود. هم‌چنین، صفحه شارژر القایی نیز به یک شارژر متصل می‌شود و کمک می‌کند تا باتری مکمل را مجدداً شارژ نمایید.

شرکت اپل برای ساعت‌های اپل واچ فعلی ادعا می‌کند که باتری، می‌تواند تا ۱۸ ساعت انرژی لازم برای این ساعت‌مچی را تامین نماید. به همین جهت، ارائه نسل جدید ساعت‌مچی هوشمند اپل واچ با یک باتری مکمل که در بندها تعبیه شده است، می‌تواند ماندگاری شارژ باتری را به طور قابل‌توجهی افزایش دهد.

علاوه‌براین، اپل سیستمی را به منظور تنظیم حرارت باتری توسعه داده است و این موضوع باعث خواهد شد تا مچ دست کاربر بیش از حد داغ نشود. به کمک سنسورهای تعبیه شده در صفحه‌ شارژر متصل به باتری مکمل، میزان انرژی انتقالی بسته به حرارت باتری کنترل می‌شود و این موضوع به حفظ ایمنی کاربر کمک خواهد کرد.

اپل واچ

علاوه‌براین، همان‌طور که در پتنت ثبت شده مشاهده می‌کنید، ساعت‌مچی هوشمند جدید اپل واچ به یک صفحه‌نمایش مدور مجهز خواهد بود و برخلاف مدل‌های قبلی که از یک نمایشگر تقریباً مربع شکل استفاده می‌کند، انتظار داریم که جزئیات به‌دست آمده از پتنت جدید اپل واچ، عرضه نسل جدید این ساعت‌مچی را با نمایشگر مدور تایید نماید. مدتی پیش این سازنده، پتنتی را مبنی بر طراحی یک ساعت‌مچی با نمایشگر مدور توسعه داده بود. عرضه اپل واچ ۳ با نمایشگر مدور، ساعت‌های مچی هوشمند اپل را یک قدم به محصولات رایج در بازار ساعت‌های مچی نزدیک‌تر می‌کند.

پتنت شرکت اپل برای توسعه یک بند مخصوص با باتری اضافه برای ساعت‌مچی هوشمند اپل واچ در واقع در ماه جولای ۲۰۱۵ به ثبت رسیده است. ثبت این پتنت بدین معنی نخواهد بود که شرکت اپل، تصمیم دارد تا ساعت‌مچی هوشمند اپل واچ ۳ را با یک باتری مکمل ارائه دهد.

اپل واچ

این سازنده در زمینه به ثبت رساندن پتنت‌های مختلف سابقه بسیار خوبی دارد اما تا به حال، بسیاری از این پتنت‌ها به واقعیت مبدل نشده است و تنها به عنوان یک ایده مطرح می‌شود. به همین جهت، احتمال دارد که پتنت جدید اپل برای توسعه یک باتری اضافی برای ساعت‌مچی هوشمند جدیدش در حد یک ایده باقی بماند.

در همین زمینه، مدتی پیش، شرکت اپل ایده دیگری را به ثبت رسانده است که از توسعه بندهای ماژولار برای اپل واچ خبر می‌دهد. در این ایده اشاره می‌شود که هر بند به عنوان بخشی از یک قطعه سخت‌افزاری از اپل واچ به بندهای دیگر و در نهایت به بدنه ساعت‌مچی متصل می‌شود و می‌توانید بسته به دلخواه خود، برخی از قابلیت‌های اپل واچ را که امکان تعبیه آن‌ها به عنوان یک ماژول مجزا در بندها وجود دارد، ارتقا دهید.

منبع: Cnet

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *