رکورد ثبت‌نام در بزرگ‌ترین مسابقات بازی‌های رایانه‌ای ایران شکسته شد

رکورد ثبت‌نام در بزرگ‌ترین مسابقات بازی‌های رایانه‌ای ایران شکسته شد
  • 1396/6/8
  • محمدرضا مرتضایی
  • 0

رکورد ثبت‌نام برای حضور در لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران شکسته شد تا این مسابقه، به بزرگ‌ترین مسابقات بازی در تاریخ کشور تبدیل شود.

گویا آی تی – به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، در حالی تعداد ثبت‌نام کنندگان در سومین لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران از مرز ۴ هزار نفر عبور کرده است که در دوره نخست این رقابت‌ها ۲ هزار و در دوره دوم ۳ هزار نفر در این رویداد شرکت کرده بودند.
مهلت ثبت‌نام در این رقابت‌ها قرار بود ۵ شهریورماه به پایان برسد اما با توجه به استقبال گسترده علاقه‌مندان به بازی‌های رایانه‌ای، این مهلت تا دهم شهریورماه تمدید شده است. با این حال و پیش از پایان مهلت نهایی ثبت‌نام، این رقابت‌ها به بزرگ‌ترین مسابقات تاریخ بازی‌های رایانه‌ای در ایران بدل شده است.
برای این رقابت‌ها یک میلیارد ریال جایزه تعیین شده و قرار است در صورت اختصاص سهمیه، قهرمانان رشته‌های فیفا و کلش رویال، به مسابقات جهانی ورزش‌های الکترونیکی پاریس ESWC اعزام شوند.
جایزه ویژه این رقابت‌ها هم یک دستگاه خودرو ۲۰۶ است که به قهرمان رشته‌ای اهدا خواهد شد که بیشترین تعداد شرکت کننده را داشته باشد. تاکنون بیش‌ترین تعداد شرکت کننده در بازی ایرانی Quiz of Kings و بازی فیفا بوده و این دو رشته رقابت بسیار تنگاتنگی در این خصوص دارند. بنابراین باید تا ۱۰ شهریور ماه و پایان مهلت ثبت‌نام صبر کرد و دید در نهایت خودرو ۲۰۶ به عنوان جایزه کدام رشته تعیین خواهد شد.
بازی‌های PES 2017 و FIFA 2017 در دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس ۳۶۰، بازی Clash Royale و بازی ایرانی Quiz of Kings برای گوشی‌های هوشمند و بازی Counter Strike Global Offensive برای کامپیوتر، رشته‌های سومین لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران هستند.
علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در سومین دوره لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران، می‌توانند به نشانی http://cgame.ir مراجعه کنند.
سومین دوره لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران توسط بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و برج میلاد تهران و با همکاری شرکت مکعب به عنوان نماینده جام جهانی بازی‌های رایانه‌ای ESWC از ۱۳ تا ۲۳ شهریور در مجموعه برج میلاد برگزار می‌شود.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *