متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

بازی فیفا ۱۸ با قیمت ۷۰۰ هزار تومان برای پلی استیشن ۴ (PS4) وارد بازار ایران شد

12345 (بدون نظر)
Loading...
244

نسخه ۲۰۱۸ بازی محبوب فیفا برای کنسول بازی پلی‌استیشن ۴ امروز وارد بازار کشورمان شده است که با قیمت بسیار بالایی به فروش می‌رسد. برای اطلاع از جزییات بیشتر عرضه فیفا ۱۸ در ایران در ادامه با گویا آی تی همراه باشید.

گویا آی تی – گویا قیمت‌های نجومی یک محصول در ابتدای ورودش به بازار کشورمان فقط مختص گوشی‌های هوشمند نیست و شامل بازی‌های کنسولی نیز می‌شود! امروز بازی معروف فیفا ۱۸ ( FIFA 18) برای کنسول بازی پلی استیشن PS4 به تعداد محدودی وارد بازار شده است که با قیمت‌های سرسام آور به فروش می‌رسد. بخش داستانی در فیفا ۱۸ پیشرفت بسیار چشمگیری نسبت به فیفا ۱۷ داشته‌ است. همچنین نسخه دموی آن نیز پیشرفت محسوس گیم‌پلی را نسبت به فیفا ۱۷ نشان می‌دهد.
قیمت فیفا 18

فیفا ۱۸رونالدو ادیشن (ریجن ۱) برای پلی‌استیشن ۴ امروز یکم مهر ماه ۱۳۹۶ با قیمت‌ ۶۵۰ الی ۷۰۰ هزار تومان در بازار به فروش می‌رسد.

پیش‌بینی می‌شود حباب قیمت کاذب فیفا ۱۸ تا کمتر از دو الی سه هفته دیگر شکسته شود. تعدادی از فروشندگان این بازی محبوب اعلام کرده‌اند طرفداران فیفا ۱۸ از تاریخ ۱۰ الی ۱۵ مهر ماه می‌توانند این بازی را برای هر دو کنسول پلی‌استیشن و ایکس‌باکس با قیمت ۲۳۰ الی ۲۵۰ هزار تومان در سبد خریدشان قرار دهند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نسخه ۲۰۱۸ بازی محبوب فیفا برای کنسول بازی پلی‌استیشن ۴ امروز وارد بازار کشورمان شده است که با قیمت بسیار بالایی به فروش می‌رسد. برای […]