مدیریت ساده عکس های گوشی با filegear

مدیریت ساده عکس های گوشی با filegear
  • 1396/8/16
  • محمدرضا مرتضایی
  • 0

مدیریت کردن و ذخیره سازی عکس ها همیشه یک دغدغه به شمار می رود دستگاهی ابداع شده است که به سادگی هزاران هزار عکس در آن جای می گیرد و می توانید گالری عکس هایتان را مرتب کنید.

گویا آی تی – یکی از مشکلات مهم دنیای دیجیتال سازماندهی و دسته بندی انبوهی از عکس های ذخیره شده بر روی هارددیسک ها، اینترنت و غیره است.

به گزارش نیواطلس، Filegear نام وسیله جدیدی است که ابعادی به اندازه هاردیسک های عادی دارد و می توان با اتصال آن به دیگر ابزار ذخیره سازی اعم از هارد، گوشی، تبلت و غیره، تمامی عکس های ذخیره شده در آن ها را منتقل و دسته بندی کرده و سپس به شیوه های مختلف به اشتراک گذاشت.
از این طریق می توانید به عکس هایی که سال ها قبل گرفته اید و محل ذخیره سازی آنها را فراموش کرده اید، دسترسی یابید و آنها را در هر زمان و هر مکان و به هر شیوه ای به اشتراک بگذارید.

داگ والتر سازنده این دستگاه که قبلا در مایکروسافت و فیس بوک شاغل بوده می گوید ایده تولید چنین دستگاهی پس از آن به ذهنش رسیده که با چالش سازماندهی و مرتب کردن دهها پتابایت اطلاعات به صورت روزانه مواجه شده و از دشواری یافتن عکس های خانوادگی ذخیره شده در هارددیسک های مختلف خسته شده است.

Filegear قابلیت اتصال به اینترنت را هم دارد و لذا می توان عکس های دسته بندی شده از طریق آن را برای رایانه ها یا گوشی ها ارسال کرد. ارسال عکس ها به ایمیل یا ایجاد لینک برای به اشتراک گذاری مجموعه ای از آنها و بارگذاریشان از جمله دیگر امکانات این دستگاه است. فروش این دستگاه از مارس سال ۲۰۱۸ آغاز می شود و قیمت آن ۳۰۰ دلار خواهد بود.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *