آیا سنسور اثر انگشت Galaxy S9 نیز در پشت آن قرار خواهد داشت؟

آیا سنسور اثر انگشت Galaxy S9 نیز در پشت آن قرار خواهد داشت؟
  • 1396/8/19
  • محمدرضا مرتضایی
  • 0

در گوشی های جدید سامسونگ، یک مشکل مشترک وجود دارد و آن جایگاه نا مناسب سنسور اثر انگشت می باشد. در واقع سنسور اثر انگشت در گوشی های جدید سامسونگ در کنار دوربین قرار گرفته و هنگامی که کاربر به اشتباه دوربین را به جای سنسور اثر انگشت لمس می کند، موجب کثیفی دوربین شده و این خود نکته ای منفی برای گوشی های سامسونگ محسوب می شود.

گویا آی تی – اما در راستای همین مشکل، خبرها حاکی از آن هستند که در Galaxy S9 نیز سنسور اثر انگشت در صفحه نمایش قرار نخواهد گرفت!
جالب است که کاربران پس از رونمایی از Galaxy S8 و دیدن جایگاه سنسور اثر انگشت در آن، منتظر Galaxy Note 8 شدند و باز هم دیدند که سنسور اثر انگشت جایگاه مناسبی ندارد. ظاهراً این بار نیز می بایست منتظر سنسور اثر انگشت در پشت Galaxy S9 باشند.
بر اساس اخبار The Investor قرار است در Galaxy S9 نیز سنسور اثر انگشت در پشت گوشی باشد، چرا که امکان قرار گرفتن آن در صفحه نمایش وجود نداشته است، و این یعنی ادامه ی روند سامسونگ در زمینه ی جایگاه سنسور اثر انگشت!
البته دقیقاً معلوم نیست که این سنسور در کجایِ پشت دستگاه قرار خواهد گرفت. احتمالاً سامسونگ این بار چاره ای برای این مشکل بیندیشد، البته امیدواریم بیندیشید.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *