نسخه رایگان PES 2018 برای کامپیوتر و کنسولهای مختلف عرضه شد

نسخه رایگان PES 2018 برای کامپیوتر و کنسولهای مختلف عرضه شد
  • 1396/9/5
  • محمدرضا مرتضایی
  • 1

سالهاست که طرفداران بازیهای فوتبال رایانه ای، دو نام بیشتر به خاطر ندارند؛ PES و FIFA. دو عنوانی که تنها حاضران جدی این عرصه هستند و طرفداران داغ و چند آتشه خود را نیز دارند. طرفدارانی دلبسته، که افت فنی بازی مورد نظرشان معمولا موجب رویگردانی آنها از آن سری نخواهد شد!

گویا آی تی – اما در حالیکه اغلب افراد حاضر به دست کشیدن از سری مورد علاقه شان نیستند و از طرفی هم PES 18 و هم FIFA 18 در سال جاری نمرات خوبی از سوی منتقدین دریافت کرده اند، به نظر می‌رسد که ایده هوشمندانه و زیرکانه ای به ذهن KONAMI رسیده و آنهم چیزی نیست جز عرضه نسخه ای رایگان از PES 18، تا بلکه از این طریق ذهن برخی فیفا دوستان را قلقلک داده و آنها را به تجربه سری بازیهای PES ترغیب کند.

بازی pes 2021

در نظر داشته باشید که این ماجرا زمانی اهمیت دو چندان می‌یابد که برای تهیه هر یک از این دو عنوان مجبور به پرداخت مبلغ محسوسی باشید. به همین دلیل است که این موضوع برای برخی از ما کاربران ایرانی که مبالغ ناچیزی برای تهیه این بازیها پرداخت می‌کنیم چندان ملموس نیست.
این نسخه رایگان از PES 18 که PES 2018 lite نام گرفته است، برای کنسولهای پلی استیشن ۴ و۳، Xbox One و ۳۶۰ و البته PC عرضه شده است.
در این نسخه علاوه بر امکان انجام بازیهای معمولی آفلاین و ورود به بخش تمرین، امکان دسترسی به بخش های آنلاین myClub و PES League mode نیز وجود دارد، هرچند به طور مثال خبری از بخش تک نفره مستر لیگ که از بخشهای معروف و سابقه دار سری PES محسوب می‌شود نیست.

در این بازی، می‌توانید تیم رویایی و دلخواه خود را در بخش myClub بسازید و جالب تر آنکه در این مسیر، توانایی به خدمت گرفتن بازیکنان خاطره انگیزی همچون بکام و مارادونا را نیز خواهید داشت. البته بازیکنان نزدیکتری نظیر استیون جرارد و زانتی نیز در دسترس هستند و همچنین در آینده ای نزدیک بازیکنان به یاد ماندنی بیشتری نیز به این مجموعه اضافه خواهند شد.
در PES LEAGUE نیز می‌توانید به صورت آنلاین و در قالب تورنومنتهای مختلف با بازیکنانی از سراسر جهان به رقابت بپردازید و جایگاه خود را در بین این حریفان به دست آورید.
سودای ترغیب هواداران سری بازیهای FIFA به سمت ساخته های فوتبالی KONAMI که با PES 2017 Trial نمایان شده بود، این روزها بسیار جدی تر و برنامه ریزی شده تر از قبل به نظر می‌رسد. شما چه فکر می‌کنید؛ آیا این اتفاق می‌تواند تغییر محسوسی در جمعیت هواداران این دو سری محبوب بازیهای فوتبالی ایجاد کند؟

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *